2733
2739
عنوان

پدر اسمونی

95 بازدید | 9 پست

اینکه هر پنج شنبه بری به پدری سر بزنی که تمام عمرت بود و دیدن چهره ماهشو دنیا ازت بگیره اینکه تا عمر دارم در حسرت دیدنش باید باشم از این بزرگ تر هم درد داریم ...خیلی دلم تنگ شده برات بابایی هیچ کس پدر نمیشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خدا همه ی پدرمادرارو بیامرزه انشالله

هیچی اونقدر ارزش نداره که از ارامشت و خوابت یا زندگیت بزنی،چون یه مدت که بگذره میفهمی الکی فکرتودرگیرش کرده بودی و اخرش میفهمی این واست یه تجربه بود که قوی تر از قبل بشی،پس هیچی رو سخت نگیر‌.
2738
حتی نبود پدرش که تمام عمرش بود ?ببینید زندگی قبل این اتفاق با زندگی بعد این اتفاق خیلی متفاوته انگار ...

منم این اتفاق برام افتاد مدتی شیون و زاری کردم و دیدم آخرش باید بلند بشم و ادامه بدم!!!  روح مرده معذب می شه بچه اش در ناراحتی و گریه ببینه!!  تنها کاری که برای مرده می تونیم انجام بدیم اینه که بگیم نگران ما نباش!  ما قوی هستیم ما زندگی می کنیم!! 

من همیشه وقتی خیلی اذیت بودم غسل صبر می کنم انگار یکدفعه کلی تحملت بالاتر می ره!!!

آدم کنار میاد کنار میاد کنار میاد! یه روز می بینه دیگه نمی تونه کنار بیاد! از همون کنار میزاره میره!!!!!!😖😖