1464
1482

مسکن بخور 

به اون مرحله رسیدم که به جز بابام بقیه برام مهم نیستن این مرحله اوج دل سردیه😔 دلم برات تنگ شده بابا بزرگ مهربونم  برای شادی روح اموات صلواتعزیزای دلم لطفا برای ظهور امام زمان و ارزو هام و سلامتی پدر و مادرم صلوات بفرست🤗پدر بزرگ عزیزم روحت شاداگه خونه میخای این نماز رو بخون بزن روی همین نوشته

چایی نبات

مسکن

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  اِنْ أَدْخَلْتَنِی النَّارَأَعْلَمْتُ أَهْلَهَا أَنِّی أُحِبُّكَ اگر در آتشم اندازی به اهالی آنجا خواهم گفت که دوستت دارم ...  تیکر بارداری نیست تیکرواس حاجتمه تروخدا دعاکنید تا قبل از تیکر به خواسته ام بریم⁦❤️⁩صلوات⁦❤️⁩

کارتون‌های پرورش کودک دو زبانه رو از سایت نی نی کارتون خرید کن

چند روزه توی سایت هم تخفیف گذاشتن

برای خرید با تخفیف کلیک کنید

1436

وایی خوب شد تاپیک زدی،منم دارم میمیرم دقیقا😫😫😫😫

خدایا...از این به بعد اگه دیدی دارم ب کسی روی اضافه میدم،همونجا بزن از وسط نصفم کن،مرسی...☹😐                                                                                                                              اینجا مجازیست و من شمارو نمیشناسم،متاسفم از  اینکه نمیتونم در خواست دوستیه شمارو قبول کنم...🛑😊                               
منم😭بزور الان از آرایشگاه اومدم خونه

منم ژلوفن خوردم،اثر نمیکنه لعنتی

خدایا...از این به بعد اگه دیدی دارم ب کسی روی اضافه میدم،همونجا بزن از وسط نصفم کن،مرسی...☹😐                                                                                                                              اینجا مجازیست و من شمارو نمیشناسم،متاسفم از  اینکه نمیتونم در خواست دوستیه شمارو قبول کنم...🛑😊                               
1432

از صبحه دارم به خودم میپیچم بخاطر همین درد لعنتی. یه مفنامیک اسید خوردم الان یه کوچولووو یه ذررره بهترم‌ داشتم جون میدادم

یه وقتایی خودت رو بغل کن و بگو : خیلی راه سخت و طولانی ای رو اومدی؛بهت افتخار میکنم... 💪      
منم😭بزور الان از آرایشگاه اومدم خونه

عروسی کیه؟

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس

با شال کمرت رو ببندید 

کاچی یا چای نبات گرم بخور 

یک هفته پیش و پس از پربود از خوردن سردی جات دوری کن 

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 
1474

شیاف دیکلوفناک

10 دقیقه ای خوب میشی

من خودم قبلا کلی مسکن میخوردم اصلا تاثیر نداشت و معده ام داغون شده بود؛ واسه معده ام دکتر گوارش که رفتم گفت اگه اذیت میشی مسکن نخور به جاش شیاف دیکلوفناک استفاده کن و واقعا فهمیدم این مدت چه اشتباهی میکردم قرص میخوردم

میشه برای سلامتی بابا، مامان، خواهر و برادرم صلوات بفرستین؟ 

کلا اگه مثل من همیشه درد داری روزای اول، همون لحظه که پریود میشی و دل دردت یه کم شروع میشه شیاف بذار اصلا دیگه هیچی احساس نمیکنی

بالا هم گفتم شیاف بذار عزیزم

ممنون عزیزه دلم

نبات داغ خوردم بهترم

وایی شیاف یجوریههههه،اصلا نمیتونم باهاش کنار بیام،بچه بودم مامانم واسه تب برام میزاشت،از بچگی نزاشتم و بدم میاد😂😄

ممنون عزیزه دلم نبات داغ خوردم بهترم وایی شیاف یجوریههههه،اصلا نمیتونم باهاش کنار بیام،بچه بودم ما ...

خداروشکر بهتری

منم دفعه اول سختم بود  

1508