2737
2734
عنوان

کسایی که بینیتونو فانتزی جراحی کردین

| مشاهده متن کامل بحث + 745 بازدید | 51 پست
من فقط تایه هفته مراقب بودم بعدشم مبخندیدم گریه میکردم غذای سفت خوردم ممکنه خراب بشه بینیم ؟الان دوه ...

نه خب به همین راحتی که خراب نمیشه

ولی تا ۲ ماه آینده مهمه و رعایت کن

میخندی هم دو‌طرف گونه هاتو نگه دار

خنده و گریه اصلا نباشه بهتره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه خب به همین راحتی که خراب نمیشه ولی تا ۲ ماه آینده مهمه و رعایت کن میخندی هم دو‌طرف گونه هاتو نگ ...

تاچندمدت به پشت خوابیدی؟من الان بعددوهفته خیلی ازش راضی نیستم ممکنه باگذرزمان بهتربشه؟

برگریزان دلم رانوبهاری آرزوست...
2731
حتما ضروریه ؟🙁 شاید واقعا احتیاج نداشته باشی

نه اصلا اعتماد به نفس ندارم☹😢۷سال اصرار میکنم از۱۷سالگی اینا تا امسال راضی شدن😬

اونم دوستام گفتن تابستون عمل کن چون زمستون هوا سرده دماغ خوب نمیشه

این را توی کله ات فرو کنکه زن ها با مردی که دوستش دارند ازدواج نمی کنند!زن وقتی دید کارد به استخوان رسیده و لازم است برای آینده اش یکی را انتخاب بکند، آن وقت می گردد و مردی را پیدا می کند که حدس می زند پدر خوب و شوهر خوبی از آب در می آید و می شود بهش تکیه کرد.فهمیدی؟وگرنه عشق حس خوشایندی است که امروز هست و فردا نیست
تاچندمدت به پشت خوابیدی؟من الان بعددوهفته خیلی ازش راضی نیستم ممکنه باگذرزمان بهتربشه؟

عزیزم ۲ماه کم کم صبر کن

۱سال میکشه تا خودشو رو صورتت جا بندازه

حتما ۲ماه چسب بزن

با نی غذا نخور

استخر نرو

این را توی کله ات فرو کنکه زن ها با مردی که دوستش دارند ازدواج نمی کنند!زن وقتی دید کارد به استخوان رسیده و لازم است برای آینده اش یکی را انتخاب بکند، آن وقت می گردد و مردی را پیدا می کند که حدس می زند پدر خوب و شوهر خوبی از آب در می آید و می شود بهش تکیه کرد.فهمیدی؟وگرنه عشق حس خوشایندی است که امروز هست و فردا نیست
شمال عمل کردم  قرمزیش کمتر شده ولی تفاوت رنگ هست  بعدشم وقتی کرم پودر میزنی روش کاملا مشخ ...

وای دکتره جیگر دماغتو دراورده ها😶

کدوم دکتر؟

عزیزم ۲ماه کم کم صبر کن ۱سال میکشه تا خودشو رو صورتت جا بندازه حتما ۲ماه چسب بزن با نی غذا نخور ...

به پشت خوابیدن خیلی برام سخته اصلاعادت ندارم دکترم گفته تایکماه نخواب ولی تونت سرچ کردم دکترای معروف دیگه گفتن تادوهفته  دیگه به پهلوخوابیدم خداکنه خراب نشه

برگریزان دلم رانوبهاری آرزوست...
2738
به پشت خوابیدن خیلی برام سخته اصلاعادت ندارم دکترم گفته تایکماه نخواب ولی تونت سرچ کردم دکترای معروف ...

ولی دکتر دوست منم گفته بود ۲هفته به پشت بخواب!

البته نمیدونم کارش چطوره

برا قیمتش رفت شهرستان عمل کرد

نگاه جای بخیه هام مشخصه  دیدی؟

آره عزیزم دیدم تو عکس زیاد مشخص نیست شاید از نزدیک مشخص باشه!

سرش ۳سال پایین نیومده؟

بد نشده بینیت

۳سال پیش خیلیا اینطوری جراحی کردن 

ببین بخیه های عمل بینی بستگی به نوع بینیت و روش عمل داره. مثلا اگه بینیت خیلی گوشتی نباشه میشه به روش بسته هم عملش کرد. عمل بینی بسته اینطوریه که روی بینی برش و بخیه نمیزنن و جراحی رو از داخل بینی انجام میدن. اگه خواستی اطلاعات بیشتری در مورد این موضوع بگیری میتونی به سایت دکتر مهدخت معنوی یه سری بزنی: https://drmanavi.com/

چقدر عالی شده خوشبحالت من ک عمل کردم انقد زشت شده ک همه میگن عمل نمیکردی قشنگت تر بودش ک😑 تو فکرش ...

منم البته بینیمو دست نزده

میدونی کجاش خنده داره؟ این که تو فکر میکنی من خودمو درگیر یه بحث احمقانه میکنم درحالی که حتی نمیدونم طرف مقابلم توی دنیای واقعی چند سالشه و چقدر سواد داره 😂 ولی من فقط حرفم و میزنم و میرم اگر هزار بارم ریپلای کنی نگاه نمیکنم🤭 اینترنت جامعه را به فساد نکشیده ، این فساد شماست که اینترنت آن را به تصویر کشیده
2706