2737
2734
عنوان

متوکلوپرامید در سه ماهه اول بارداری

28236 بازدید | 21 پست
سلام من الان این قرص رو دارم ویار بدی هم دارم می خوام کارهام رو انجام بدم ولی این حالت تهوع کوفتی نمی گذاره.به نظرتون یکی بخورم ضرر داره برام؟یه جا خوندم که یکی آز کاربران از این قرص استفاده می کرده و براش خوب بوده.
علیرضا,انگور یاقوتی مامان(غوره سابق) 25شهریور ماه 92 همزمان با تولد امام رضا به زندگی یکنواخت من پا گذاشت و با دست و پاهای کوچکش تحرک و عشق دوباره به زندگی من آورد.

نه ممنوعه باید دمیترون بخوری تو بارداری برای تهوع
بارالها هزاران مرتبه شکرت شکر بخاطر فرشته ای که بهم عطا نمودی ......خدایا به دوستانم فرشته ای سالم وصالح عطا کن ممممنونم خداجون [smiley]s/sm_50.gif[/smiley]

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پس فقط برم دنبال دیمیترون؟مشکلی که نداره؟
علیرضا,انگور یاقوتی مامان(غوره سابق) 25شهریور ماه 92 همزمان با تولد امام رضا به زندگی یکنواخت من پا گذاشت و با دست و پاهای کوچکش تحرک و عشق دوباره به زندگی من آورد.

شنیدم یبوست میاره آخه.من جسارتا اوضاع یبوستم خیلی خرابه.

2738
غوره جان برامن دمیترون واقعا تاثیر داشت ولی اون وقتا بابت خوردنش خیلی نگران بودم که نکنه برابچم صرر باشه.ولی چاره ای نداشتم...ولی دکترم مطمین میگفت ضرری نداره خبالت راحتتت
من تهوعم وحححححشتناک بود تا چهارماهگی.روزی شش هفت بارم میشد که حالم بد میشد.نیمساعت قبل غذا یه دمیترون و یه متوکلوپرامید برام نوشت ومصرف کردم.بهتر که شدم فقط دمیترون. اوایل قبل ااز هر سه وعده میخوردم،حالم ک بهتر شد خودم کمش کردم.(یعنی هر وعده ک حالت تهوع داشتم قرص میخوردم دیگه)
التماس دعا 🙏
چه خوب پس منم میرم دیمیترون می گیرم شاید بهتر شد اوضاعم.زندگی برام نمونده دیگه به خاطر تهوع کوفتی.ممنون دوست جونا.

2706