1464
1411

لطفا بگیدچند مرتبه  و چند دقیقه خوابشون طول میکشه   و چند ماه یا چند ساله ن

نی نی من نه ماهشه روزی دو بار و هر بار یک ساعتی میخوابه      

پسرم ۶ ماهشه 

دو  یا ۳ بار میخوابه  ۲ ساعت

شبم کلن میخوابه 

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                                                                 هنوز در من دختری ساز امید مینوازد    بعدشم وقتی نظر منو دوست ندارید چه اصراریه هی میای پیگیری میکنی منو؟؟مخصوصا یه نفر اه       

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

1436
پسر من 4/5ماهشه دیشب ساعت1 خوابید امروز 11 بیدار شد الان دوباره خوابید نمیدونم چشه😪

از ۴ ماهه چه انتظاری داری  همش خوابن دیه 

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                                                                 هنوز در من دختری ساز امید مینوازد    بعدشم وقتی نظر منو دوست ندارید چه اصراریه هی میای پیگیری میکنی منو؟؟مخصوصا یه نفر اه       
ای جانننننم  دو قلو هستن       بعد چطوری به کار هات میتونی برسی؟

اره عزیزم قبلا سخت بود الان باهمدیگه بیشتر وقت میگذرونن منم به کارام میرسم البته بهتره بگم همش در حال دعوا هستن😂😂😂

آیلینم هر لحظه به یادتم💔عشقم دوقلوهام👯
8
عزیزم میشه بگی شب از چه ساعتی میخوابه و کی بیدار میشه         و راحت خوابش ...

ساعت ۱۲ میخوابه تا ۵ صب که برا شیر بیدار میشه و دوباره میخوابه تا ساعت ۱۰ صبح....نه سبک نیس 

1403
عزیزممم💖ب دنیا اومد بعد فوت شد؟انشاالله خدا دخترای خوشگلتو حفظ کنه😍اسماشونو چی گذاشتی؟

خیلی ممنون گلم، اره متاسفانه ۸ روزه بود

آوین و آسمین اسماشون

آیلینم هر لحظه به یادتم💔عشقم دوقلوهام👯
1508