1507
1482

لطفا بگیدچند مرتبه  و چند دقیقه خوابشون طول میکشه   و چند ماه یا چند ساله ن

نی نی من نه ماهشه روزی دو بار و هر بار یک ساعتی میخوابه      

پسرم ۶ ماهشه 

دو  یا ۳ بار میخوابه  ۲ ساعت

شبم کلن میخوابه 

به این برکت قسم 🍳 لایک ندیده نیستم  گفتم لایک هاتون خریدار نداره  من بخرم  خوشحال بشین  از خودتون در اومدین  از دیگران هم در اومدین   صاف بشینین  دخترای بد                                            .هنوز در من دختری ساز امید  مینوازد....             بعدم  وقتی نظر منو دوست ندارید چه اصراریه هی میای پیگیری میکنی منو؟ مخصوصن یه نفر اه       

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1473
پسر من 4/5ماهشه دیشب ساعت1 خوابید امروز 11 بیدار شد الان دوباره خوابید نمیدونم چشه😪

از ۴ ماهه چه انتظاری داری  همش خوابن دیه 

به این برکت قسم 🍳 لایک ندیده نیستم  گفتم لایک هاتون خریدار نداره  من بخرم  خوشحال بشین  از خودتون در اومدین  از دیگران هم در اومدین   صاف بشینین  دخترای بد                                            .هنوز در من دختری ساز امید  مینوازد....             بعدم  وقتی نظر منو دوست ندارید چه اصراریه هی میای پیگیری میکنی منو؟ مخصوصن یه نفر اه       
ای جانننننم  دو قلو هستن       بعد چطوری به کار هات میتونی برسی؟

اره عزیزم قبلا سخت بود الان باهمدیگه بیشتر وقت میگذرونن منم به کارام میرسم البته بهتره بگم همش در حال دعوا هستن😂😂😂

آیلینم هر لحظه به یادتم💔عشقم دوقلوهام👯
1432
عزیزم میشه بگی شب از چه ساعتی میخوابه و کی بیدار میشه         و راحت خوابش ...

ساعت ۱۲ میخوابه تا ۵ صب که برا شیر بیدار میشه و دوباره میخوابه تا ساعت ۱۰ صبح....نه سبک نیس 

1476
عزیزممم💖ب دنیا اومد بعد فوت شد؟انشاالله خدا دخترای خوشگلتو حفظ کنه😍اسماشونو چی گذاشتی؟

خیلی ممنون گلم، اره متاسفانه ۸ روزه بود

آوین و آسمین اسماشون

آیلینم هر لحظه به یادتم💔عشقم دوقلوهام👯
1514