2726
عنوان

يسري ادما هستن ب بقيه كمك ميكنن هدفشونو پيدا كنن ميشناسيد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 158 بازدید | 42 پست

عزیزم منم مثل شما خیلی تنوع طلبم

همه چی دوس دارم 

از آشپزی و ورزش و طراحی لباس بگیر تااااا مدیریت

واقعن نمیدونم چیکار کنم...

اسمش را خودکشی نگذار...حتی نهنگی مثل من٬که عمق اقیانوس را دیده ٬دلش برای سواحل تو تنگ میشود...! 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودت چی دوست داری و تو چه کاری خوب هستی جواب این ۲ تا رو واسه خودت بنویس

خب من واقعا درسم خوب بود تو دبيرستان ولي يهوو ول كردم 

اينقدر ول كردم ك الان باورم نميشه ميتونم 

حس ميكنن هيچكاريو نميتونم بكنم 

توي حرف زدن خوبم ، كاراي فنيم خوبه 

دكوراسيون و اينا خوبم 

اينكه چي رو دوس دارم نميدونم خيلي چيزا رو دوس دارم

2728
اخه چرخ ندارم  چرخم يكم گرونه بخام بخرم

برو کار کن خیاطی رو هم به طور مفصل یاد بگیر پولاتو که جمع کردی یه چرخ خوب بخر واسه خودت مشغول به کار شو

تازه اول راهی عزیزم....

اسمش را خودکشی نگذار...حتی نهنگی مثل من٬که عمق اقیانوس را دیده ٬دلش برای سواحل تو تنگ میشود...! 

استارتر من چند تا توصيه به عنوان كسي كه چند سال ازت بزرگتره دارم

خيلي خوبه كه به فكر زندگيتي ، خيلي از هم سن و سالات الان به فكر چيزاي چرت و پرتن

شما رشته خوبي ميخوني راحت ميتوني كار پيدا كني اما بايد خيلي درستو خوب بخوني و ادامه تحصيل بدي ، حتما به فكر مقاله و كاراي پژوهشي باش و يه رزومه قوي تحصيلي و پژوهشي واسه خودت جور كن

هيچوقت هيچوقت زبانتو كنار نزار و تا ميتوني قوي كن و مدرك بگير

به عنوان يه دختر آشپزي خيلي مهمه ، تو خونه حتما بعضي روزا به مادرت كمك كن آشپزي و خونه داري هم ياد بگيري

ورزش و سلامتي از همه اينا مهم تره ، يه رشته ورزشي كه خيلي آسيب زا نباشه انتخاب كن و ادامه بده

خياطي هم خيلي خوبه ، ياد گرفتنش آسونه

يواش يواش كلاساشو برو و ياد بگير و واسه خودت چرخ بگير خيلي گرون نيست

بچسب به درس و زبان

واسه كارات برنامه ريزي كن و هميشه تو زندگيت نظم داشته باش و سلامتي و ظاهرتم هميشه بهش برس

اخه قبول نشدم دوسالم پشت كنكور بودم 

من خودم مامایی رو دوست داشتم ولی دیدم سخته بیخیالش شدم،وارد رشته حقوق شدم،حسابداری هم خوندم ،خیاطی هم انجام دادم ،فک میکردم به اینا علاقه دارم ولی الان میگم هرجور شده باید مامایی بخونم ،فقط همینه ک میتونه جذبم کنه

بنظرم تلاشو بیشتر کن ک بهش برسی 

خاهر من،عزیز من،عشق من،جیگر من،مادر من،دختر من،بانوی من،نکنننننننننننننن.....لایک نکنننن.....عاقا لایکم نکنننننن😣😣😣😣😣😣
شما ب بقيه كمك ميكنيد هدفشونو پيدا كنن؟

ببین زندگیت رو سر فصل بندی کن 

ازدواج. مشخصات همسری ک دوست داری. شرایطی ک دوست داری باشه که ازدواج کنی

تحصیلات. دوست داری تا کجا بخونی چه رشته ای درسی که حتی اگر 100 م هم بهت پول بدن قیدشو نمیزنی

ظاهر. ببین دوست داری چ جوری باشی از لحاظ تیپ قیافه بنویس مثلا دوست داری مدهای بلند دلشته باشی همه رو بنویس و ببین چ کارایی لازمه انجام بدی

باطن. دوست داری اخلاقی و رفتاری چ جور باشی. برای عبادت و کارهای خیری ک دوست داری برنامه بنویس 

شغل. برای جه شغلی حاضری همه تلاشتو بکنی که بهش برسی حتی شب تا صبح بیداری بکشی سختی بکشی

هنر. ببین چی دوست داری خیاطی ارایشگزی نقاشی و.... ک ی زمانی اگر فرصتی شد بتونی ازشم منبع دزامدی کسب کنی یا برای خودت چیزای قشنگ درست کنی

استعداد ویژه مثل زبان ورزش خاص کامپیوتر خانه داری نمیدونم مثلا خوب صحبت کردن و.... 

خب من واقعا درسم خوب بود تو دبيرستان ولي يهوو ول كردم  اينقدر ول كردم ك الان باورم نميشه ميتون ...

کارای فنی، دکراسیون و حرف زدن خوبی

اینو بقیه گفتن یا خودت میگی؟

بین اینکارا کدوم رو از همه بیشتر دوس داری و توش مهارت داری؟

2706