1472
1411
عنوان

از کدوم کاربر خیلی خوشتون میاد تگش کنین😀

| مشاهده متن کامل بحث + 4183 بازدید | 836 پست
فداتشم💜

خدانکنهههههه گلم

❤️با افتخار کوردم❤️به کوردی دی لیم به کوردی دمرم، به کوردی دیه دم ولامی قبرم🥰💋تا دنیا بر ده وامه کورد و کوردستان بر ده وامه❤💪💪💪💪هر کس چاوی نیه بیبینت ان شالله کویر و مابقی زندگی ب کویری اداته سر🙂🙂🙂
@گلبهاجون    

ممممنونم عزیزم ❤❤

عاشقتم😘😘😘

برای حس خوبی که بهم دادی ازت متشکرم

❤ خدایا شکرت به خاطر همه چیز بقیه شو هم سپردم بخودت درستش کن  ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم "ر" جا افتاده)😮

قیمت امروز بلیط اتوبوس به هر کجا ایران در علی‌بابا

کلیک کنید

@سولنان      😍❤️😘 @رویای_پرواز ‍ ‍  @دختررویاها    &nbs ...

مرسی خواهرم تو آبجی کوچیکه خودمی🥰😍😍😍😍😍😍💐💐💐🌹🌺❤❤❤❤❤❤❤💗

تو این دنیا فقط ۳ تا آرزو دارم 💙❤💜 اول اینکه خودم و شوهرم همیشه سلامت باشیم 😊 دوم اینکه خودم و شوهرم عمری طولانی داشته باشیم 🤗 سوم اینکه با شوهرم تا آخر عمرمون خوشبخت باشیم 😍😍😍😍😍😍😍
مرسی خواهرم تو آبجی کوچیکه خودمی🥰😍😍😍😍😍😍💐💐💐🌹🌺❤❤❤❤❤❤❤💗

😍😍😍😘🌺😘😘🌺❤️❤️❤️❤️

میخندمو دلگیرمو میبینمو میمیرمو از این دنیا بیزارمبیزارمو بیطاقتم بیتابی شد عادتم آروم آروم میبارم                                                          ******            *******          *******          زخمای این زمونه بیرحمه کسی درداتو نه نمیفهمهواسه اونی که بیشتر فهمید دیگه آروم شدن فقط وهمه , فقط وهمه          
1473
😍😍😍😘🌺😘😘🌺❤️❤️❤️❤️

😍😍😍😍😍😍😍🥰🥰🥰🥰🥰🥰🌹💐❤🌺💗💗😘

تو این دنیا فقط ۳ تا آرزو دارم 💙❤💜 اول اینکه خودم و شوهرم همیشه سلامت باشیم 😊 دوم اینکه خودم و شوهرم عمری طولانی داشته باشیم 🤗 سوم اینکه با شوهرم تا آخر عمرمون خوشبخت باشیم 😍😍😍😍😍😍😍
8
@aryanaaa   کجای تو دلم واست تنگ شده

سلام عزیزم خوبی تو

منم دلم واست تنگ شده بود گلم💞

درگیر کارامم خیلی کم میام سایت

از الان دلم واسه پسرم میسوزه😢پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش همکلاسیاش میگن اووووف چه مامان جیگری...بچم اعصابش خورد میشه خو😌
سلام عزیزم خوبی تو منم دلم واست تنگ شده بود گلم💞 درگیر کارامم خیلی کم میام سایت

فدات عزیزم ممنون مرسی خوبم. چخبرا. 

چه کاری. عروس شدی خانومی😀

خدایابه تنهاییت قسم دل هیچکس رابه آنچه که قسمتش نیست عادت نده😓😓😓
@عسلتنها    

من کجا باران کجا......و راه بی پایان کجا........؟!.....آه از این دل دل زدن تا منزل جانان کجا.......هر چه کوی ات دورتر دل تنگتر مشتاق تر............در طریق عشق بازان مشکل آسان کجا..........
@عسلتنها     @eiiiiiiiiiiiliii   ‍  دوستای واقعی خودتونین و بس😅❤❤❤❤

فدات

من کجا باران کجا......و راه بی پایان کجا........؟!.....آه از این دل دل زدن تا منزل جانان کجا.......هر چه کوی ات دورتر دل تنگتر مشتاق تر............در طریق عشق بازان مشکل آسان کجا..........
@mahiaa   @je_suis_mozhgan   @sسحر74s   @عسلتنها  

نظر لطفته عزیزم

1474