2726
عنوان

بچه های شما هم اینجور هستن؟

89 بازدید | 16 پست

سه سالشه 

وقتی چیزی میخواد یا کاری بخواد انجام بده نتونه عصبانی میشه چنان نعره میکشه و کوووولی بازی در میاره در کابینت بهم میکوبه چی پرت می‌کنه و همزمان داد و بیداد های بلللند 

حرف هم دیگه گوش نمی‌ده و متوجه نمیشه

چکارش کنم؟

کسی بچه این مدلی داره! راهنمایی میخوام لطفا

عصبانیتم و دعوا کردنش و آرام برخورد کردن باهاش هیچ کدوم جواب نداده

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁

پسرمنم اینجوری ولی نا با این شدتی ک شما میگی خودم سریع ی گوشه کارشو میگیرم راهنماییش میکنم میگم غصه نداره باهم درستش میکنیم همین ارومش میکنه

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

دقیقا مشکل تو رو دارم

بردمش کاردرمانی پیشنهاد اتاق تنهایی رو داد خیلی خوب جواب گرفتم.

مثلا میگفتم اسباب بازیهاتو جمع کن گوش نمیداد خیلی هم اصرار میکردم جیغ و داد و کلی بازی و ....بدون حرف زدنی میبردمش تو اتاق خودش در رو میبستم اونم تو اتاق یکم جیغ و داد میکرد و میومد بیرون وقتی بیرون میومد تا 10دقیقه باهاش قهر بودم بعد جیغ و داد رو تموم میکرد و خودش میومد برا آشتی اون موقع در مورد کار بدش باهاش حرف میزدم و شرمندگی رو تو چهرش میدیدم الان خیلی بهتر شده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پسرمنم اینجوری ولی نا با این شدتی ک شما میگی خودم سریع ی گوشه کارشو میگیرم راهنماییش میکنم میگم غصه ...

منم باهاش صحبت میکنم راهنماییش میکنم اما اصلا انگار متوجه نمیشه فقط کولی بازی

یعنی کولی بازیا نکه فکر کنی دارم اغراق میکنم 

ابرو آدم می‌بره تو خیابون و مهمونی

پسر شما چند سالشه؟ 

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁
2728
منم باهاش صحبت میکنم راهنماییش میکنم اما اصلا انگار متوجه نمیشه فقط کولی بازی یعنی کولی بازیا نکه ف ...

۲سال دوماه

شاید کمبود دی یا اهن داره یکم عصبیتره

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
دقیقا مشکل تو رو دارم بردمش کاردرمانی پیشنهاد اتاق تنهایی رو داد خیلی خوب جواب گرفتم. مثلا میگفتم ...

حتما امتحان میکنم امیدوارم جواب بگیرم

فقط دو تا سوال

پسر شما چند سالشه ؟ و اینکه وقتی تو جمع و مهمونی این کار رو بکنه چی؟ چکار کردی شما؟

۲سال دوماه شاید کمبود دی یا اهن داره یکم عصبیتره

خدا حفظش کنه پسرت رو😘

اتفاقا اهن براش لازمه اما نمیخوره تو شربت و غیره هم ریختن تا متوجه بو میشه دیگه شربت رو نمیخوره 

نمی‌دونم چجور بدم بخوردش

درضمن قرص هم هست نه شربت آهن خییییلی هم ریز هست قرصش اما باز موفق نمیشم بدمش

خدا حفظش کنه پسرت رو😘 اتفاقا اهن براش لازمه اما نمیخوره تو شربت و غیره هم ریختن تا متوجه بو میشه د ...

شک نکن از همون کمبوده اگ میتونی شربت بگیر نصفه شب بهش بده تو خواب بیداری با سرنگ

حتما امتحان میکنم امیدوارم جواب بگیرم فقط دو تا سوال پسر شما چند سالشه ؟ و اینکه وقتی تو جمع و مهم ...

دخترم 2سال و هشت ماهشه

تو جمع و مهمونی هیچ کاری از دستم بر نمی اومد ولی تو بلند مدت کلا درست شد الان همه تعجب میکنن میگن چقد بچه خوب و آرومی شده.

تقریبا 2.3ماهه درست شد ولی انرژی میخواد

شک نکن از همون کمبوده اگ میتونی شربت بگیر نصفه شب بهش بده تو خواب بیداری با سرنگ

خودمم هم کم صبر و حوصله هستم آزمایش گفت اهنم کمه

یعنی منم بخاطر اهنه؟

برم همین امروز قرص بخرم 

دخترم 2سال و هشت ماهشه تو جمع و مهمونی هیچ کاری از دستم بر نمی اومد ولی تو بلند مدت کلا درست شد الا ...

خدا نگهدارش باشه 

امیدوارم اینم زود بهتر بشه بیشتر خودم دیگه حوصله کاراش رو ندارم تا بخوام فکر کنم بقیه چی میگن البته که دلم هم نمی‌خواد بگن بی ادبه

خودمم هم کم صبر و حوصله هستم آزمایش گفت اهنم کمه یعنی منم بخاطر اهنه؟ برم همین امروز قرص بخرم  ...

اره 

چرا دکتر بهت دارو نداده بعد ازمایش؟!

شیر انگور مرغوب بخورین هر روز مفیده

اره  چرا دکتر بهت دارو نداده بعد ازمایش؟! شیر انگور مرغوب بخورین هر روز مفیده

بهم داد خوردم هم همون موقع

اما دیگه فکر میکردم کافی باشه 

پس ادامه دادنش مشکلی نداره 

حتما میخرم

آره شنیدم شیره انگور عالیه 

2706