2726
عنوان

دوست داداشم از ارتفاع افتاده

| مشاهده متن کامل بحث + 672 بازدید | 24 پست
این خاله دوستمم اوایل حتی دستشو نمیتونست تکون بده و فقط رو تخت افتاده بود کم کم خوب شد الان رو ویلچر ...

خداکنه خوب شه خیلییییییییییییی غصه ش رو میخورم

برای سلامتی من و خلاص شدنم از افکار منفی صلوات 🌷 اللهم صلی علی محمد وال محمد و عجل فرجه🌷
متوجه نشدم چی‌گفتی.افتاده چی؟

از اون کِشا که بخودشون میبندن میپرن پرت شده😕انگاری کشه باز شده همچین چیزی ! سهل انگاری خودش بوده 

ولی خوب شد برا چهارسال قبله موضوع الان خوبه خوبه حتی فک نمیکردیم زنده بمونه ولی شفا گرفت

میسپارم کشور دل را به دستانت ولی              خواهشا مانند مسئولان ایرانی نباش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از اون کِشا که بخودشون میبندن میپرن پرت شده😕انگاری کشه باز شده همچین چیزی ! سهل انگاری خودش بوده&nb ...

وااااااای گنا....

اوایل شرایطش چطوری بود 

تاچندوقت خوب شد؟؟؟؟؟؟

برای سلامتی من و خلاص شدنم از افکار منفی صلوات 🌷 اللهم صلی علی محمد وال محمد و عجل فرجه🌷
از اون کِشا که بخودشون میبندن میپرن پرت شده😕انگاری کشه باز شده همچین چیزی ! سهل انگاری خودش بوده&nb ...

خداااااااااااااااااا

شفا بده همه رو  

2728
وااااااای گنا.... اوایل شرایطش چطوری بود  تاچندوقت خوب شد؟؟؟؟؟؟

اولش که کلا لباس سیاهارو اماده کردیم یهویی برگشت دکترا گفتن اصلا امیدی نیست و ... از اون ارتفاع پرت شده بود 

اوایل داداشاش کاراشو میکردن بعدش کم کم خودش تلاش کرد 

اولش که کلا لباس سیاهارو اماده کردیم یهویی برگشت دکترا گفتن اصلا امیدی نیست و ... از اون ارتفاع پرت ...

عذر میخوام گلم دستشویی رفتنش چطور بود

پوشک میکردنش؟

چقدر طول کشید تا اینکه تکون داد پاشو حتی کمم

حموم دستشویی و... همه چیز بقیه میبردنش  فک میکنم 6 ماه تونست بره فیزیوتراپی و کم کم شرو کنه

عذر میخوام دوست گلم

شرمنده این چند تا سوال رو میتونی جواب بدی:اگه امکانش هست از خانواده طرف بپرس خداشاهذه خیلییییی مهمه خیلییییی

،،،،آیا تو زمان مریضی اون شخص پوشک بوده یعنی علاوه بر قطع نخاع بودنش بی اختیاری مدفوع و ادرار هم داشته:

؟؟؟؟

،،،،چند وقت بعدش روزنه امید رو دیده متوجه شده فیزیو تراپی تاثیر داره:

؟؟؟؟؟

،،،،،چند وقت بعدش راه رفت؟؟؟

اهل کجا هست:؟

ببینید با جواب دادن این سوالات لطف بزرگی در حق ون شخص آسیب دیده میکنید منم دعاتون میکنم ❤❤❤❤💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓❤

میشه دقیق بگید فداتون شم ممنوت

اهل مشهده اره دیگه کلا سوند و... بود فک میکنم سه چهار ماه میگم معجزه بود واقعا معجزه بود بعدص مرخص شد و کم کم فیزیوتراپی با برق و ...

یه یکسالی طول کشید خب!