2726
عنوان

دوست داداشم از ارتفاع افتاده

671 بازدید | 24 پست

سه ماه پیش نخاعش له شده ۲۲سالشه

نمیشه گفت امیدی نیست ولی دوسه نفر بااین شرایط بودن وخوب شدن

خودش روباخته متاسفانه 

یهکتاب بهم معرفی کنید که سرشار از امیدباشه براش بخریم بخونه

• خیلییییییییییییییییی گناه داره  
برای سلامتی من و خلاص شدنم از افکار منفی صلوات 🌷 اللهم صلی علی محمد وال محمد و عجل فرجه🌷

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

کتاب راز   فک کنم  خوب باشه 😢اخی خدا انشالله شفاش بده

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

خاله دوستم خیلی خوشگله تو ۱۷ سالگی این اتفاق براش افتاد الان رو ویلچره چند سالی درگیر بود ولی خودشو جنع و جور کرد رفت دانشگاه و کار میکنه درامدش خیلی خوبه ازدواج کرد با یکی مثل خودش و الان یه نی نی دخمل داره 

خدایا شکرت برای همه ی چیزایی که به من دادی💞                   خدایا به همسر مهربونم کمک کن و پسرم رو در پناهت حفظ کن و سایه ی پدر و مادرم رو از سرم کم نکن💖                                

عزیزم من دیدم از بانجی جامپینگ کشش ول شد سقوط.کرد یه جورایی برگشت الانم سر و مر و.گنده راه میره زندگی.میکنه!!!یعنی از اون بدتره 

میسپارم کشور دل را به دستانت ولی              خواهشا مانند مسئولان ایرانی نباش
ای بابا! از کجا افتاده . چهار اثر از فلورانس

ممنون

برای حاجتت هم صلوات فرستادم

برای سلامتی من و خلاص شدنم از افکار منفی صلوات 🌷 اللهم صلی علی محمد وال محمد و عجل فرجه🌷
عزیزم من دیدم از بانجی جامپینگ کشش ول شد سقوط.کرد یه جورایی برگشت الانم سر و مر و.گنده راه میره زندگ ...

متوجه نشدم چی‌گفتی.افتاده چی؟

خاله دوستم خیلی خوشگله تو ۱۷ سالگی این اتفاق براش افتاد الان رو ویلچره چند سالی درگیر بود ولی خودشو ...

متاسفانه کلا مسل قطع نخاعی هاس

بی اختیاری ادرار هم داره

حتی مدفوع فرص کنید قطع نخاعه  

متاسفانه کلا مسل قطع نخاعی هاس بی اختیاری ادرار هم داره حتی مدفوع فرص کنید قطع نخاعه    

این خاله دوستمم اوایل حتی دستشو نمیتونست تکون بده و فقط رو تخت افتاده بود کم کم خوب شد الان رو ویلچره 

خدایا شکرت برای همه ی چیزایی که به من دادی💞                   خدایا به همسر مهربونم کمک کن و پسرم رو در پناهت حفظ کن و سایه ی پدر و مادرم رو از سرم کم نکن💖                                
2706