1464
1411
عنوان

دوست داداشم از ارتفاع افتاده

202 بازدید | 24 پست

سه ماه پیش نخاعش له شده ۲۲سالشه

نمیشه گفت امیدی نیست ولی دوسه نفر بااین شرایط بودن وخوب شدن

خودش روباخته متاسفانه 

یهکتاب بهم معرفی کنید که سرشار از امیدباشه براش بخریم بخونه

• خیلییییییییییییییییی گناه داره  
برای سلامتی من و خلاص شدنم از افکار منفی صلوات 🌷 اللهم صلی علی محمد وال محمد و عجل فرجه🌷

اگر هر سوالی درباره ختنه نوزادان دارید اینجا را کلیک کنید

کلینیک ختنه نوزادان تهران اولین و قدیمی ترین کلینیک تخصصی ختنه در ایران

کتاب راز   فک کنم  خوب باشه 😢اخی خدا انشالله شفاش بده

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                         امضام سرشار از انرژی مثبته    الان میپاچه توصورتت 😻 💙                                                         💜 حالا برو یه دوش بگیر  بعدش بیا عطر بزن و یه چای دم کن کنار پنجره بشین و چایتو بخور💜                                                             ارامش از این بالاتر؟                
1436

خاله دوستم خیلی خوشگله تو ۱۷ سالگی این اتفاق براش افتاد الان رو ویلچره چند سالی درگیر بود ولی خودشو جنع و جور کرد رفت دانشگاه و کار میکنه درامدش خیلی خوبه ازدواج کرد با یکی مثل خودش و الان یه نی نی دخمل داره 

خدا همیشه هوای من و شوهرمو داشته 😍

عزیزم من دیدم از بانجی جامپینگ کشش ول شد سقوط.کرد یه جورایی برگشت الانم سر و مر و.گنده راه میره زندگی.میکنه!!!یعنی از اون بدتره 

میسپارم کشور دل را به دستانت ولی              خواهشا مانند مسئولان ایرانی نباش
ای بابا! از کجا افتاده . چهار اثر از فلورانس

ممنون

برای حاجتت هم صلوات فرستادم

برای سلامتی من و خلاص شدنم از افکار منفی صلوات 🌷 اللهم صلی علی محمد وال محمد و عجل فرجه🌷
1485
عزیزم من دیدم از بانجی جامپینگ کشش ول شد سقوط.کرد یه جورایی برگشت الانم سر و مر و.گنده راه میره زندگ ...

متوجه نشدم چی‌گفتی.افتاده چی؟

خاله دوستم خیلی خوشگله تو ۱۷ سالگی این اتفاق براش افتاد الان رو ویلچره چند سالی درگیر بود ولی خودشو ...

متاسفانه کلا مسل قطع نخاعی هاس

بی اختیاری ادرار هم داره

حتی مدفوع فرص کنید قطع نخاعه  

متاسفانه کلا مسل قطع نخاعی هاس بی اختیاری ادرار هم داره حتی مدفوع فرص کنید قطع نخاعه    

این خاله دوستمم اوایل حتی دستشو نمیتونست تکون بده و فقط رو تخت افتاده بود کم کم خوب شد الان رو ویلچره 

خدا همیشه هوای من و شوهرمو داشته 😍
1476
این خاله دوستمم اوایل حتی دستشو نمیتونست تکون بده و فقط رو تخت افتاده بود کم کم خوب شد الان رو ویلچر ...

خداکنه خوب شه خیلییییییییییییی غصه ش رو میخورم

متوجه نشدم چی‌گفتی.افتاده چی؟

از اون کِشا که بخودشون میبندن میپرن پرت شده😕انگاری کشه باز شده همچین چیزی ! سهل انگاری خودش بوده 

ولی خوب شد برا چهارسال قبله موضوع الان خوبه خوبه حتی فک نمیکردیم زنده بمونه ولی شفا گرفت

از اون کِشا که بخودشون میبندن میپرن پرت شده😕انگاری کشه باز شده همچین چیزی ! سهل انگاری خودش بوده&nb ...

وااااااای گنا....

اوایل شرایطش چطوری بود 

تاچندوقت خوب شد؟؟؟؟؟؟

از اون کِشا که بخودشون میبندن میپرن پرت شده😕انگاری کشه باز شده همچین چیزی ! سهل انگاری خودش بوده&nb ...

خداااااااااااااااااا

شفا بده همه رو  

وااااااای گنا.... اوایل شرایطش چطوری بود  تاچندوقت خوب شد؟؟؟؟؟؟

اولش که کلا لباس سیاهارو اماده کردیم یهویی برگشت دکترا گفتن اصلا امیدی نیست و ... از اون ارتفاع پرت شده بود 

اوایل داداشاش کاراشو میکردن بعدش کم کم خودش تلاش کرد 

1508