2726
عنوان

کمکم کنید.....

| مشاهده متن کامل بحث + 196 بازدید | 23 پست

ببخشیدا شما خودتم از اونایی هستی که فقط پسر پسر میکنی.توجیهات الکیه نگران اینده و اینا......

پسر اینده نداره که نگرانش باشیم؟؟؟؟فقط دختر اینده داره؟؟؟

خواهر شوهر من رفته بود غربالگری بهش گفتن دختره زنگ زده به من میگه همه نگران جواب غربالگریو سلامت جنینشون بودن من نگران بودم یه وقت نگن دختره چون پسر میخواست.اخرم دختر شد .من فقط بهش گفتم حالت خوبه الان؟؟؟ناشکری میکنی؟؟بعد شبش خواب دید بچش مشکل داره و عقب افتادست انقد گریه کرد ولی خداروشکر سالم بود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خودت فهمیدی گناه کردی دختر وپسر فرق نداره مهم انسان اگه دختر باشه کی مادر پسر ها باشه خوب حضرت محمد ...

همسر منم هميشه ميگه پيامبر عزيزترين بود و خدا بهش يه دونه فاطمه داد اونوقت ملت دنبال پسرن

2728

میدونی کارت کفره خانمی

چه فرقی میکنه دختر یا پسر..خصوصا بچه اول

بخدا بعضیا درحسرت بچه شب وروز دنبال درمانن

بعد تو ناراحتی چرا بچت دختره

هنوز وقت داری واسه پسر آوردن

عربی آره؟؟؟

همین که باردار شدی تو این دوره زمونه که آمار نازایی تا کجا رسیده،خداروشکر

باش منفی حرف نزن که بچه میفهمه ودپرس میشه،،افسرده میشه تو آینده اونم دختر که ایقد حساااااسن

یکم خودتون باشید ، تموم نمیشید😊
خدا کنه خدا به من یه دختر بده عاشق دخترم😍دعا کن منم زودی مامان یه دختر کوچولو بشم🙏

منم ده بار واسه این آیه خوندم انشاالله ک مامان بشی

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر