2726
عنوان

کمکم کنید.....

196 بازدید | 23 پست

از اول بارداریم یه حسی میگفت بچم پسره و همه بهم میگفتن پسره. خانواده شوهرم پسر خیلی دوست دارن و از اول پسر پسر میکردن. الان چند روزه سونو رفتم و گفته بچت دختره. اصلا فکرشو نمیکردم بچم دختر باشه.چون دوست نداشتم مثل ما زنا سختی و محدودیت بکشه. الان هرکی زنگ میزنه تبریک میگه یه جوری حرف میزنه که مثلا دختر از هیچی بهتره. خیلی ناراحتم. با بچم حرف میزنم میگم من شرمندتم. من لیاقت ندارم. من احمقم که الان دارم گریه میکنم. از خدا ناراحتم که منو تو موقعیتی قرار داد که شرمنده بچم بشم . اینکه کنار بیام که دختره اما میدونم بی اندازه دوسش دارم ولی به این فک میکنم که چه مسئولیت بزرگی گردنمه دلم میگیره. به ایندش فک میکنم دلم میگیره. دارم فقط هق هق میکنم. من شرمنده دخترمم. 

عزیزم پسرم پر مسئولیت 🤐و به حرف مردم توجه نکن

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

ببین دخترتو  جوری بزرگ کن انگار یه ملکه است که دیگه حس خودت رو به رنا نداشته باشه.. 

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دختربهتره برا مادر

مواظبش باش

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

مگه پسر مسئولیت نداره؟

به نظر من‌تربیت و آموزش به پسرا سخت تره 

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘

كاملا دركت ميكنم چون واسه من برعكس اين اتفاق افتاد

ميتوني با خريد وسايل ريز مثل جوراب گل سر كفش و اينا بهتر كنار بياي. مثلا جوراب هاي ست بخر يكي واسه خودت يكي دخملي.  عروسك سنجاق سر اينجوري حالت خيلي بهتر ميشه

خدا به هر بنده ای دختر نمیده،وقتی میبینه که تو لیاقت داشتن یه دخترو داری بهت میده

دختر داشتن بزرگترین افتخارت باشه 

اللهم صل علی فاطمة ....برای حاجت رواییتون دعا و سوره های مختلف میخونم بدون هزینه ،در ازاش برام دعا کنید 

منم مثله شما بودم خواهر شوهرم زنگ زد گفت شوهرم میگه ناراحت نباشیا دخترم خوبه ایشالله بعدی.گفتم اگه خودت و شوهرت و هر کس دیگه اینجوری بگین من میدونم و شما.دیگه نگفتن.خودم عاشق دخترم.الان دخترم عشقه همشونه.خودشون میگن این ب ۱۰۰ تا پسر میارزه

😘😘😘خدای مهربون عشقم و ثمره ی عشقم راخودت واسم حفظ کن    تیکر تولد دوسالگی دخترمه.

خودت فهمیدی گناه کردی دختر وپسر فرق نداره مهم انسان اگه دختر باشه کی مادر پسر ها باشه خوب حضرت محمد دختر داشت چه اشکال داره خانواده همسرت دنبال بقای نسل هستن شما چی بقا نسل همسرت هستی یاحس مادرنه

شما مادر هستین .قراره یه بانو تحویل جامعه اینده ما بدین خواهش از الان که جنینه براش از ضعف وترس نگین .

من هیچ وقت دوست نداشتم بچم ترس های منو ببینه تا تو نظرش ضعیف جلوه کنم .

کاش همین الان خدا میگفت هرچی تو بخوای .

اسی یاد یه چیزی افتادم که نوشته بود بزرگترین دشمن زن.. یه زنه...

وقتی تو از الان نمیتونی از دخترت دفاع کنی که معلومه تا ابدیت همه زنا توسری خور و فرد دوم جتمعه ان.. یکم شجاع باش.. تو مادری

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  
2706