2703
2553

سلام بچه ها..من اصلا آرایشگاه نمیرم و اصلاح و بند ابرو رو خودم انجام میدم یا حتی پاکسازی..یا مثلا از این قرتی بازیا مثل ویتامینه‌و پروتئینه مو و کاشت مژه و ناخون هم اصلا انجام نمیدم..برای مراسما هم خودم درست میکنم خودمو...خب این از ارایشگاه..خرید لوازم ارایشی هم بعد از عروسیم دیگه نکردم دوساله..چون هنوز همشون هستن..در مورد خرید لباس هم..حقیقتش سالی دو تا مانتو و روسری و کفش و‌بلیز و لباس زیر..شاااید اگر پالتوم کهنه باشه یک پالتوی دیگه..با اینکه وضع مالیم خوبه ولی من اصلا خرجی برای خودم ندارررم..تو جمع دوستام میرم میبینم فقط ماهی نزدیک یک میلیون خرج آرایشگاهشون میشه😂و یک تومنم خرج پوشاک..کلی هم خرج تفریحاتشون...دارم به خودم شک میکنم و شدیدا به فکر فرو رفتم😂😂به نظرتون من خیلی کم توقعم از خودم؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

به خودت برس

البته شاید پس انداز می کنی

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین
2720

من خرید به اندازه ی کافی میکنم ولی بقیه چیزا که گفتی نه فقط یه مدت لیزر رفتم شاید دوباره برم.راستش الان باید به فکر چیزای مهمتری باشیم .شاید سال دیگه که برم سرکار شروع کنم اینکارارو

ببین این از خانومیه خودته کاری ندارم.... اگه وضع مالیت خیلی خوبه خرج کن وگرنه غیر از این متعادل لاش... 

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  

وقتی وضعت خوبه خرج کن گذاشتی برای کی؟

زخاک من اگر گندم برآید،از آن گندم اگر نانی پزی مستی فزاید!                                                                     منم مستی و اصل من می عشق؛بگو از می ب جز مستی چ آید؟
2714

بله شما تقریبا کم خرج میکنی

منم مثه شمام

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘

تو اگه سالی دوبار خرید میکنی پس من اونوقت چیم که اونم نمیکنم😢😢

به اینا نگاه کنید:😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😶😶

منم‌ مث شما 

خودم اپیلاسیون میکنم و اصلاح ابرو.لوازم ارایش نخریدم همشون هستن

ولی جدیدا زدم تو کار لباس اعتماد ب نفسم داره برمیگرده سرجاش حالم بهتره

گرونم نمیخرما 

ببینمت تو رو 🥴                                                         دیدمت برو 😒

سلام عزیزم . اگه شرایطش رو دارید برای خودت خرج کن ، چون اگه یه زمانی بخوای برای خودت خرج کنی ممکنه برای همسر غیرطبیعی جلوه کنه و فکر کنن ولخرجی. اگه دوست داری برای خودت پول بگیر ولی پس انداز مخفی کن . 

2706