1507
1520

سلام بچه ها..من اصلا آرایشگاه نمیرم و اصلاح و بند ابرو رو خودم انجام میدم یا حتی پاکسازی..یا مثلا از این قرتی بازیا مثل ویتامینه‌و پروتئینه مو و کاشت مژه و ناخون هم اصلا انجام نمیدم..برای مراسما هم خودم درست میکنم خودمو...خب این از ارایشگاه..خرید لوازم ارایشی هم بعد از عروسیم دیگه نکردم دوساله..چون هنوز همشون هستن..در مورد خرید لباس هم..حقیقتش سالی دو تا مانتو و روسری و کفش و‌بلیز و لباس زیر..شاااید اگر پالتوم کهنه باشه یک پالتوی دیگه..با اینکه وضع مالیم خوبه ولی من اصلا خرجی برای خودم ندارررم..تو جمع دوستام میرم میبینم فقط ماهی نزدیک یک میلیون خرج آرایشگاهشون میشه😂و یک تومنم خرج پوشاک..کلی هم خرج تفریحاتشون...دارم به خودم شک میکنم و شدیدا به فکر فرو رفتم😂😂به نظرتون من خیلی کم توقعم از خودم؟؟

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

من خرید به اندازه ی کافی میکنم ولی بقیه چیزا که گفتی نه فقط یه مدت لیزر رفتم شاید دوباره برم.راستش الان باید به فکر چیزای مهمتری باشیم .شاید سال دیگه که برم سرکار شروع کنم اینکارارو

عاشق این ایه ی قرآن شدم😍👇                              لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین.....فاستجبنناله ونجیناه من الغم و کذالک ننجی المومنین ....اره خدا اینجوری مومنارو نجات میده فقط کافیه بهش ایمان داشته باشی💖💖💖💖💖   امام علی (ع):   هرچیزی زکاتی دارد و زکات دانایی تحمل نادان است   
1436

ببین این از خانومیه خودته کاری ندارم.... اگه وضع مالیت خیلی خوبه خرج کن وگرنه غیر از این متعادل لاش... 

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  
1334

منم‌ مث شما 

خودم اپیلاسیون میکنم و اصلاح ابرو.لوازم ارایش نخریدم همشون هستن

ولی جدیدا زدم تو کار لباس اعتماد ب نفسم داره برمیگرده سرجاش حالم بهتره

گرونم نمیخرما 

ببینمت تو رو 🥴                                                         دیدمت برو 😒

سلام عزیزم . اگه شرایطش رو دارید برای خودت خرج کن ، چون اگه یه زمانی بخوای برای خودت خرج کنی ممکنه برای همسر غیرطبیعی جلوه کنه و فکر کنن ولخرجی. اگه دوست داری برای خودت پول بگیر ولی پس انداز مخفی کن . 

1396

منم مثل توهم فقط برای اصلاح ابرو آرایشگاه میرم

وقتی از اینکه آنچه را میخواستی به دست نیاوردی افسرده ای فقط محکم بنشین شاد باش خداوند در فکر دادن چیز بهتری به تو می باشد

به نظر من کم خرجی.و البته ناراحت نباش چون شما ظواهر برات مهم نیست و آروم تر و راحت تری به نظرم

چه خوب گفت مهران مدیری:همیشه قبل از بحث با هر کسی دو تا سؤال از خودتون بپرسید:کجای زندگیشم؟🤔کجای زندگیمه؟🤔 اگه جواب(هیچ جا)بود؛ بحث بیخود نکنید...⁦🤫🤫🤫

خو اگه اینطوری اوکیی ک مشکلی نیس

من بیرون رفتنام خیلی ریخت و پاش داره کلا پول دستم باشه ترسی از خرج کردنش ندارم ولی زیادم خرج نمیکنم ب نظر خودم🤭

آرایشگاهو فقط برا عروسیا میرم کلا بدم میاد ازمنتظر نشستن...ابروهامم سال تا سال نمیرم برام درست کنن همینطور وحشیم😑

شاعرمیگه : برو پی کاره خودت بلایی دست خودم میدم برو پی کاره خودت بلایی دست خودم میدم🔪😤☻***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
1514