2726
عنوان

خوشتیپی شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 34189 بازدید | 912 پست
من شوهرم قیافش خوبه قدشم بلنده هیکلشم خوب بود جدیدا یکم شکم اورده😂.اتفاقا خودم بهش میگم لباس خوب بپ ...

دقیقا همینجوریه اینم قدشم بلنده ولی من دوست ندارم 😑

معنی اسمم یعنی کیک ،تعجب نکنید لطفا ،همینجوری زدم از بس هرچی زدم قبول نکرد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اين هرچی بپوشه من نکاش نمیکنم، خیالت راحت اسی شوهرت تو دل برو نیست 😂

خدا رو شکر🤣

2728
امیر محمد زند با چه معیاری خوشگله؟؟ 

واااای خیلی بدم از قیافش میاد...نچسبه

نمیدونستم کیه الان رفتم سرچ کردم دیدم اینه😷

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
واااای خیلی بدم از قیافش میاد...نچسبه نمیدونستم کیه الان رفتم سرچ کردم دیدم اینه😷

منم😀

هیچ چیز غیر ممکن نیست من میتونم😻....《2023/1/1》                                                                         
دقیقا همینجوریه اینم قدشم بلنده ولی من دوست ندارم 😑

دوست داشتی شوهرت زشت بود؟یا میره بیرون موهاش ژولیده و لباساش کهنه باشه؟عزیزم اینکه شوهرت لباس خوب بپوشه شان شمارو که کنارش راه میری رو بالا میبره .اگه خودش چشم پاکه مشکلی پیش نمیاد مطمئن باش

حسود نباش فرزندم

ولی خداییش کجای این بازیگر خوشگله آخه

منظورم شوهر شما نیست

خدایا ۱۵شهریور نینی تو دلم رفت😢ازت میخوام ارومم کنی ویه نینی دیگه خیلی زود جاش بزاری.۹۹.۹.۹دعاکنین خبرحاملگیمو بهتون بدم😢😍
امیر محمد زند با چه معیاری خوشگله؟؟ 

حالا دقیقا این مدلی نیست که چشماشو دماغش اینه وگرنه مدل لبو ریش مو که فرق داره رنگ چشماش ولی همینه با دماغش

شدی جاری من😂 اوایل ازدواجش فکر میکرد همه دنیا بهش حسادت میکنن بخصوص من بعد از چند وقت نشسته بود پیش مادرشوهرم گفته بود شوهرم اخلاقش خوب نیست اما شو هر سارا که بشم من اخلاقش بیسته چقدر مهربون چقدر خانواده دوست خوش بحالش البته شوهر منم خوشگله ها ولی قیافه اش یه درجه از برادرش پایین تره و ساده پوشه ولی واقعا اخلاقش صدبرابر برادرش بهتره

دلم گرفته ای دوست ، هوای گریه بامن ، گر از قفس گریزم ، کجا روم کجا مننننننن😔😔😔

منم نمیزارم مرتب بره بیرون چون کشتی گیره هیکلش خیلی درسته بدم میاد نگاش میکنن چه پسر چه دختر زیبا نیست قیافش مردونه و خیلی هیکلیه خیلی هیکلش جذابه منم همیشه لباساشو دو سایز سه سایز بزرگتر میگیرم خودشم هیچی نمیگه 😊

تیکر رسیدن به آرزومه 😍😢😔میشه برای رسیدن به آرزوم یه صلوات بفرستین محتاج دعای شما و کمک امام رضام😍❤️😊ممنونم ازتون مهربونا💞🤗تیکر هدفمم هست😉گروه قرمز😬😳😟وزن اولیه 90 با قد 175😢😭😭وزن الان 86😔😔 وزن ایدآل 60😍😍 با یک اراده نیرومند، شرایط دیگر اهمیت چندانی ندارد ☹️من میتونم چون یه دختر کــــــوردم 😍😍پرچم کوردا بالاس.. به امید خدا هم واسه هدفم هم درست شدن زندگی منو همسرم... ایشالله که غصه تو زندگی هیچ کسی راه پیدا نکنه و هیچ زنی حسرت مادر شدن به دلش نمونه و هیچ پدری شرمنده ی زنو بچش نشه و هیچ جوونی محتاج دیگران نباشه واسه همه ی اینا یه صلوات دیگه هم بفرستین شما که زحمت کشیدین تا پایین اومدین و در آخر دوتا صلوات واسه سلامتی امام زمانمون بفرستیم هرچند گوشه ایی از بی انصافی ما بنده هارو نمیگیره ولی باز خودش کلی هست ❤️ اینم بگم هنوز مدرسه میرم 😬 ازدواجم کردم ☺️و عاشق شوهرمم😍😘 ای بلای تو به جانم که تو جانی و جهانی😘👑
2706