2726

آیا تا چه حد به درمان جواب میده من درد و فشار دو طرف محل تخمدانام دارم دو سه ماهه حالت تهوع دارم گاهی تکرر ادرار پاپ اسمیرم خوب بود ولی جرات سونو ندارم کسی بوده سالیانی با این بیماری زندگی کنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچ سرطانی حالت تهوع نداره! حتی سرطان معده

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2728

عزیزم به هرحال باید بری سونو

با علائم با قطعیت نمیشه چیزی گفت چون تو هرکسی متفاوته

برو یا خیالت راحت میشه یا خدایی نکرده اگه چیزی بود حداقل زودتر میفهمی و راحت تر درمان میشه

💏"You & me 💕make a wonderful "We
باور کن شنیدم تخمدان مشکلات گوارشی و تهوع میاره

خب از کی شنیدی؟ من خودم وقتی استرس میگیرم گوارشم میریزه بهم. شاید اونی هم که سرطان تخمدان داشته بخاطر استرس و ناراحتیش مثل من گوارشش ریخته بهم!

هیچ ربطی نداره

مامان من کیست تخمدان داشت کلی ازمایش و ... نتونستن به قطعیت بگن بدخیمه یا نه. دکترش گفت حین عمل کیست رو میفرستن پاتوبیولوژی. که خدا روشکر مشکلی نبود. ولی تخمدانش رو برداشتن

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2706