1542
1541

دیروز وقتی رسید پرداخت شارژ ساختمونو برای مدیر ساختمونمون فرستادم سر حرفو باز کرد و گفت میخام بیشتر باهتون آشنا بشم برای ازدواج توی ساختمون کسی نمیدونست من مجردم و این آقا تازه فهمیده

بازنشسته دولته وضع مالیش اوکی هست پونزده ساله جدا شده از همسرش و یه پسر بیست و یک ساله داره که بعداز جدایی خودش تنها بزرگش کرده

خیلی باهم در ارتباط نبودیم ولی بنظر آدم با شخصیت و معقولی میرسه

راستش خودم چون بخاطر خیانت از همسرم جدا شدم بدم نمیومد با یکی که سنش یکم بالاتر رفته باشه و دیگه نخاد دنبال این کارا باشه ازدواج کنم و خواستگارای کوچیکتر از خودمو که کلا ندید رد میکنم

ولی اینو دو دلم سر سنش تیپ و چهرش پیر نیست بهش همون چهل و خورده ای میخوره و کنار من کاملا مشخصه حداقل ده دوازده سال بزرگتره و اگه به توافق برسیم میترسم خانواده م مخالفت کنن آخه مامانم 52 سالشه و بابام 57 سال یجورایی همسن مامان بابامه

فقط خیلی محتاط عمل کن زمان اشنایی اصلا بهش وابسته نشی و زیر نظر خانواده باشین همین الان بیاد خواستگاری

ایرانم معذرت 🖤 در مظلوم ترین برحه تاریخی با مسئولینی بی مهر و مردمی بی مهر تر که این مسئولین از همین مردم بی رحمند . میرزا کوچک خان ، خرمدین ، رجایی ، باهنر ، باکری ، مطهری ، شریعتی ... هایت رفتند کسی یقه چاک نداد . ۸ سال دسته ، چوخه ، گروهان ، گردان ، هنگ ، لشکر رفتند نفر برنگشت کسی گریبان پاره نکرد . غواصان دست بسته ات ، پرواز شماره ۶۵۵ ایران ایر و ... از فرزندان تو نبودند که کسی وامصیبتا سر نداد ؟ تو امروز به تنهایی عزادار فرزندان آبان و  سقوط و سرداری . در سکوت زجه بزن که این کوفیان به بهانه های واهی به روی هم شمشیر کشیده اند و تا پای نابودی تو و سپاهت کمر بسته اند و چنانی آب به آسیاب تفرقه اهریمن میریزند که عمروعاص انگشت حیرت به دهان گرفته و ابوذر و مختار شمشیر غلاف کرده اند و حسین فهمیده ناتوان از فهم این مردمان روی تانک نشسته است . ایرانم اینک چشم امید به دستانی بدوز که ۱۴۰۰ سال پیش بریده شده اند که این مردمان لامروتند و نور رستگاری در جبینشان دیده نمیشود 💔💔💔

درد و تورم سینه در دوران قاعدگی (PMS) ؟

ماستودینون مشکل شما را برطرف می کند.

کلیک کنید

به نظرم‌وقتی سن خود آدم بالاتر میره خیلی این اختلاف سنها مهم‌نیستن ، اگه کسی انسان باشه و دلش جوان باشه، من دوستانی دارم که در سن پایین با کسی که ۱۸ سال ازشون بزرگتره ازدواج کردن و الان خیلی خوشبختن و شوهرشون دل جوانی داره و پایه همه تفریحی هست

یارب نظر تو برنگردد...
1546

فکر نمیکنم

من خودم ۲۹ سالمه یموقع از یه مرد ۴۸ ساله خوشم اومده بود و بنظرم بد نبود 

ولی ببین چقد سرحااه ،حوصله ی کارایی ک تو دوست داری رو داره؟

خاهر من،عزیز من،عشق من،جیگر من،مادر من،دختر من،بانوی من،نکنننننننننننننن.....لایک نکنننن.....عاقا لایکم نکنننننن😣😣😣😣😣😣

اولا سنش ملاک نیست،چون هم شما قبلا ازدواج کردی هم ایشون همسرش فوت کرده، مهم اینجاست نکنه فقط بخواد سوء استفاده کنه و بجای همسر دائمی و واقعی رابطه پنهانی داشته باشه و اینکه شما تو همون ساختمونی فکرهای ناجور داشته باشه، با پدر و مادرت صحبت کن اگه قانع شدند به مرده بگو باید با خانواده بیاید خواستگاری، در غیر اینصورت اصلا قبول نکن

گروه نارنجی: وزن شروع۷۰، الان ۶۸/۵ ،وزن هدف۵۵ 

خیلی .اخه ۳۵ سال که سن بالا نیست .من ازدواج دومم ۳۵ سالم بود شوهرم ۳۸ سال .اخه چرا اینقدر ناامیدی .چرا اعتماد به نفس نداری 

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خیلی دوستت و دوستش دارم .
1432
فقط خیلی محتاط عمل کن زمان اشنایی اصلا بهش وابسته نشی و زیر نظر خانواده باشین همین الان بیاد خواستگا ...

خانوادم کلا اینجورین صد در صد مخالفت نمیکنن نظرشونو میگن و تصمیم آخرو میزارن به عهده خودم 

الان به خانواده م بگم احتمال خیلیییی زیاد مخالفت کنن جالب نیست به رابطه ادامه بدم بنظرم یکم آشنا شم ببینم ارزش اینو داره که خانوادمو راضی کنم یا نه 

به نظرم‌وقتی سن خود آدم بالاتر میره خیلی این اختلاف سنها مهم‌نیستن ، اگه کسی انسان باشه و دلش جوان ب ...

آره منم کلا اختلاف ده سالو دوست دارم نمیدونم سر پونزده سال چرا دو دل شدم

فکر نمیکنم من خودم ۲۹ سالمه یموقع از یه مرد ۴۸ ساله خوشم اومده بود و بنظرم بد نبود  ولی ببین ...

بنظر سرحال میاد و یکسره مسافرته

خودش میگه انقد تنها زندگی کردن برام سخت شده یکسره میرم مسافرت سرم گرم شه

1396
اولا سنش ملاک نیست،چون هم شما قبلا ازدواج کردی هم ایشون همسرش فوت کرده، مهم اینجاست نکنه فقط بخواد س ...

یکی از نگرانی های منم همینه 

بهش تاکید کردم تا دو ماه فقط در حد صحبت کردن آشنا شیم و بعد تصمیم بگیریم

بنظر سرحال میاد و یکسره مسافرته خودش میگه انقد تنها زندگی کردن برام سخت شده یکسره میرم مسافرت سرم گ ...

خوب خوبه ککککک....

چندروزی با هم صحبت کنین برین بیاین تا اخلاقاش دستت بیاد 

از همون اول هم تاکید کن به قصدش اشنایی هست نه بیشتر ،چون اقاهایی ک سن و سال بالایی دارن زبون چرب و نرمی هم دارن،مواظب باش تحت تاثیر حرفاش قرار نگیری

خاهر من،عزیز من،عشق من،جیگر من،مادر من،دختر من،بانوی من،نکنننننننننننننن.....لایک نکنننن.....عاقا لایکم نکنننننن😣😣😣😣😣😣
خیلی .اخه ۳۵ سال که سن بالا نیست .من ازدواج دومم ۳۵ سالم بود شوهرم ۳۸ سال .اخه چرا اینقدر ناامیدی .چ ...

نه اصلا ناامید نیستم و اتفاقا چون خواستگارای خوبی داشتم و دارم اعتماد به نفسم بد نیست

منتها شخصیت این آقا یجورایی برام جالب بوده

خانوادم کلا اینجورین صد در صد مخالفت نمیکنن نظرشونو میگن و تصمیم آخرو میزارن به عهده خودم  الا ...

از وابستگی احساسی جلوگیری کن حدود رو خیلی خیلی مراعات کن گلم . انشالله خوشبخت باشین

ایرانم معذرت 🖤 در مظلوم ترین برحه تاریخی با مسئولینی بی مهر و مردمی بی مهر تر که این مسئولین از همین مردم بی رحمند . میرزا کوچک خان ، خرمدین ، رجایی ، باهنر ، باکری ، مطهری ، شریعتی ... هایت رفتند کسی یقه چاک نداد . ۸ سال دسته ، چوخه ، گروهان ، گردان ، هنگ ، لشکر رفتند نفر برنگشت کسی گریبان پاره نکرد . غواصان دست بسته ات ، پرواز شماره ۶۵۵ ایران ایر و ... از فرزندان تو نبودند که کسی وامصیبتا سر نداد ؟ تو امروز به تنهایی عزادار فرزندان آبان و  سقوط و سرداری . در سکوت زجه بزن که این کوفیان به بهانه های واهی به روی هم شمشیر کشیده اند و تا پای نابودی تو و سپاهت کمر بسته اند و چنانی آب به آسیاب تفرقه اهریمن میریزند که عمروعاص انگشت حیرت به دهان گرفته و ابوذر و مختار شمشیر غلاف کرده اند و حسین فهمیده ناتوان از فهم این مردمان روی تانک نشسته است . ایرانم اینک چشم امید به دستانی بدوز که ۱۴۰۰ سال پیش بریده شده اند که این مردمان لامروتند و نور رستگاری در جبینشان دیده نمیشود 💔💔💔
نه اصلا ناامید نیستم و اتفاقا چون خواستگارای خوبی داشتم و دارم اعتماد به نفسم بد نیست منتها شخصیت ا ...

ببین گلم اختلاف سنیتون خیلی زیاده .الان شاید به نظرتون نیاد و مشکلی نداشته باشید ولی بعد از یه مدت به مشکل برمیخورید اونوقته که میگی کاش بیشتر فکر کرده بودم .چند سال از جداییت میگذره؟؟ من خودم خیلی خواستکار داشتم وقتی پیش مشاور رفتم گفت اگر از من میشنوی بزار ۲ سال حداقل از جداییت بگذره اونموقع بهتر میتونی تصمیم بگیری .چون الان شاید از سر تنهایی یا خیلی از مسائل دیگه نیاز به ازدواج دوم داشته باشی ولی بعد از دوسال هم کمی اروم شدی و هم عاقلانه تر تصمیم میگیری 

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خیلی دوستت و دوستش دارم .
1579