2726

؟ یه نریضیه جدید اومد، اونم اینه الکی گزارش میزنن

حساب مال 2 نفره✍️✍️گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
الکی گزارش نزدن از دیشب اومده یه چیزی گفته رفته با دوتا پست پربازدید شده خود اسی هم کلا ملت بوق کرد ...

خب شاید یه چی دیده حوصله نداشته چ میدونید شما

حساب مال 2 نفره✍️✍️گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد 

ای خدا منم صب رفتم سراغ گوشیش دیدم واتساپش رو قفل کرده.با اثر انگشتش خواب بود باز کردم دیدم همش با یه نفر چت کرده اونم یه دختره بود.بعد دیدم واتساپ خودش نیست یه خط دیگست.سه چهار روزم بود نه خونه ی ما بود نه خونه ی خودشون میرفته خونه مجردی رفیقش.بعد بهش میگم این کیه.میگه خط دوستمه رو گوشی من نصب کرده با دوست دخترش چت میکرده.بار اولش نیست داغونم

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋

الانم خبر مرگش ماشینو برداشت رفت در مغازه گفت ساعت یازده میام ناهار آماده باشه.بهم زنگم نزن

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
ای خدا منم صب رفتم سراغ گوشیش دیدم واتساپش رو قفل کرده.با اثر انگشتش خواب بود باز کردم دیدم همش با ی ...

☹️☹️☹️اگه نامزدي از الان جلوشو بگير چون الان دستت بازتره

متاسفم،منو ببخش،دوستت دارم ،ازت ممنونم.                           خدایا بابت همه چی ممنونم ازت 
2706