1464
1520

؟ یه نریضیه جدید اومد، اونم اینه الکی گزارش میزنن

گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد خدایا مواظب پسرام و زندگیم باش دوست دارم

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

الکی گزارش نزدن از دیشب اومده یه چیزی گفته رفته با دوتا پست پربازدید شده خود اسی هم کلا ملت بوق کرد ...

خب شاید یه چی دیده حوصله نداشته چ میدونید شما

گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد خدایا مواظب پسرام و زندگیم باش دوست دارم
1475

ای خدا منم صب رفتم سراغ گوشیش دیدم واتساپش رو قفل کرده.با اثر انگشتش خواب بود باز کردم دیدم همش با یه نفر چت کرده اونم یه دختره بود.بعد دیدم واتساپ خودش نیست یه خط دیگست.سه چهار روزم بود نه خونه ی ما بود نه خونه ی خودشون میرفته خونه مجردی رفیقش.بعد بهش میگم این کیه.میگه خط دوستمه رو گوشی من نصب کرده با دوست دخترش چت میکرده.بار اولش نیست داغونم

1334
ای خدا منم صب رفتم سراغ گوشیش دیدم واتساپش رو قفل کرده.با اثر انگشتش خواب بود باز کردم دیدم همش با ی ...

☹️☹️☹️اگه نامزدي از الان جلوشو بگير چون الان دستت بازتره

فقط 41 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یکسالگی پرنسس مامان😍
1476
کاش اونقدر مرد بودن که می گفتن دارن خیانت میکنن .....یا اینکه اینقدر مرد بودن که با دل چند نفر بازی ...

میگه من دوست دارم بهت خیانت نمیکنم ولی مثه سگ دروغ میگه.بعدشم سعی کرد با رابطه ی جنسی آرومم کنه.خراب کاری هم کرد.فک کنم میخواد حاملم کنه که نتونم طلاق بگیرم.ولی بار اولش نیست.تا حالا پنج شیش بار بخشیدمش.یکبار هم حامله شدم سقط کردم

میگه من دوست دارم بهت خیانت نمیکنم ولی مثه سگ دروغ میگه.بعدشم سعی کرد با رابطه ی جنسی آرومم کنه.خراب ...

طلاق بگير حتماً. مگه از جونت سير شدي كه داري با اين حمال زندگي ميكني

☹️☹️☹️اگه نامزدي از الان جلوشو بگير چون الان دستت بازتره

هم زنم هم یه بچه سقط کردم.پدر شوهرم دیشب میگفت هرچی زودتر برین خونه ی خودتون تا دست و پاش جمع بشه.اینجوری ما فک میکنیم خونه ی شماست تو فک میکنی اینجاست.دست و پاش بازه.بیاین خونه ی خودمون بشینین دست از پا خطا کنه دهنشو سرویس میکنم

میگه من دوست دارم بهت خیانت نمیکنم ولی مثه سگ دروغ میگه.بعدشم سعی کرد با رابطه ی جنسی آرومم کنه.خراب ...

عزیزم بذار اوضاع زندگیت روبراه بشه بعد باردارشو.......وقتی آدم ببینه شوهرش با یکه دیگه حتی در حد چت کردن هست ارتباطشون تمام احساس تو دلشون کشته میشه شاید فقط،لحظه ای شاد باشن 

طلاق بگير حتماً. مگه از جونت سير شدي كه داري با اين حمال زندگي ميكني

کاش به همین راحتی بود طلاق گرفتن.ولی طلاقم نمیده که.فقط بهش گفتم خوش بحال دوستم که دختره.اگه شوهرش تو زرد از آب در بیاد با خیال راحت توی عقد طلاق میگیره.گفت ینی تو میخوای ازم طلاق بگیری؟گفتم نه.گفت اگه دختر بودی طلاق میگرفتی؟گفتم شاید.گفت گوه میخوری.من حاضرم بکشمت ولی طلاقت ندم.کلا مریضه میگه من نمیتونم ببینم بعد من با کسی باشی

1514