2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خخخخ خوش بحالت برو هرچی دلت میخواد بگیر صفرشو نگاه کن چندتا صفر داره  اشتباه نکنی

هشتا داره يعني ده ميليون نميشه كه دست بزنم ههههههه اين كارته دم دستيمه فوقش بول تو خودش ديده باشه هشتصدتاست هههههه

2738
هشتا داره يعني ده ميليون نميشه كه دست بزنم ههههههه اين كارته دم دستيمه فوقش بول تو خودش ديده باشه هش ...

خوش شانس هستی شاید جایزه باشه 

بیا باهم بریم خرج کنیم خخخخخخ

اخه زده برداخت نقدي هم كه انتقال نبوده بكم يارو تو خودبرداز اشتباه كرده كريههههههه كاش واسه خودم بود ...

پول گفته شده پس داده نمیشود😂برو حالشو ببر.حالا خارج از شوخی برو بانک ببین کی زده.شاید کسی بدهکار بوده به شوهرت.یا همسرت پول دستش اومده زده

پول گفته شده پس داده نمیشود😂برو حالشو ببر.حالا خارج از شوخی برو بانک ببین کی زده.شاید کسی بدهکار بو ...

باشه ميرم عزيزم اما من از اين شانسا ندارم ههههههه مطمينم الان برم بانك ميكه خانم بسش بده حالا ما يه شوخي كرديم شما جرا جدي كرفتي كريهههههههه

ببین اگه کسی زنگ زد گفت اشتباه ریختم به حسابتون یه شماره حساب داد بزنی به حساب یکی دیگه اینکار رو نکنی به همون کارتی که به حسابت زده به همون بر گردونی ،بعضیها برایه گردش مالی یا برایه رد گیری نشدن حسابشون یا کلاهبرداری اینکار رو میکنن

2706