2703
2553
عنوان

شوهرم بهم نیمه تقصیر توعه

309 بازدید | 16 پست

نوزاد من یکم افتادگی پلک  داره ک گفتن باید صبر کنی اگه نشد عمل‌، من دو هفته جلوتر زایمان کردم یعنی شوهرم با سرعت رفت ردی سرعت گیر کیسه آب من پاره 24 ساعت طول کشید تا زایمان کروم تا ب مرگ رفتم، حالا بهش میگن چون یا دستگاه اومده بیرون اینجوریه، بعد تدی گوگل خوندیم نوشته مادرزادی حالا بهم میگه تو مشکل داشتی ببین بچه رو 

شوهر من جلوش در بیای ساکت میشه ولی اینقدر ناراحتم و گیج از حرفش ک نمیدونم چی بگم خیلی ناراحتم کرد 😔😔😔

خو م همینجوری ن شام میخورم نه ناهار از بس حرص بچه میخورم ک خدانکرده عمل نخاد اونوقت آقا مثل چی میخوره و میگرده و همه چیزش به جاست تازه بیشتر حرصم میده 

حساب مال 2 نفره✍️✍️گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مادرزادی ینی مشکل از مادره؟😐

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2720
تقصیر خودته دیگه.جوابشو بده دست بالارو بگیر بگو تقصیر تدعه رانندگی بلد نیستی بچم چیزیش شه ال میکنم ب ...

توی گوگل حرفی از زایمان و بیرون کشیدنه بچه نکرده اینم میگه ببین چیزی ننوشته تقصیر توعه

حساب مال 2 نفره✍️✍️گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد 

مادر زادی یعنی از وقتی بدنیا میاد نه اینکه از مادر بهش رسیده.بعدم عمل ایرادی نداره پسر دختر خالم کوچیک بود چشماش لوچ بود بردن عمل کردن یک سالگی الانم دبیرستانه و عینکم نمیزنه حتی..بهش بگو من ایرادی ندارم .خواست خدا بوده.

خوشحالی یعنی ....
توی گوگل حرفی از زایمان و بیرون کشیدنه بچه نکرده اینم میگه ببین چیزی ننوشته تقصیر توعه

بگو دکترم گفته.دفعه دیگه بیا خودتم بریم بپرس ازش.نمیاد که،حوصله اینکارارو ندارن مردا.برفرصم که اومد با دکترت هماهنگ کن

2714
چ میدونم حرف این مردمه دیگه 

گوربابای مردم باعرض پوزش

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
گوربابای مردم باعرض پوزش

ب ای نی تیم دعا کن، خودش ب جهنم بره گمشخ بچم چیزیش نشه 😔

عزیزم بسپارش دست خدا

حتما خوب میشه

ببخشید معذرت میخام فضولی نباشه اگه مایل دارید پیش دکتر تبریزیان یا نماینده هاش هم ببرید نگاه کنند

اطرافیان خودم دوتاش کاملا سالم بودن فقط راه نمیتونستن برن (۷ سالشونه)پیشش رفتن و حالا میگن دارن کم کم خوب میشن

چ میدونم حرف این مردمه دیگه 

مادر زادی یعنی از بدو تولد داشت

یکی مادرزادی دور از جون کور

یکی لال

اینا چیه خواهر

ربطی ب تو نداره

امیدت ب خدا باشه

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤
ب ای نی تیم دعا کن، خودش ب جهنم بره گمشخ بچم چیزیش نشه 😔

ایشالا طوری نیس نگران نباش

عزیزم مادرزادی یعنی اینکه تو دوران بارداری این اتفاق میفته.تقصیر هيچ کس هم نیست.

داداشم دوتا بچه داره،بچه دومش بهمن به دنیا اومد اون هم همين مشکل رو داره ولی مشکل خیلی خاصی نیست که.

انشالله خوب میشه اگر نشد عمل میکنین.

تو این موارد خودتونو سرزنش نکنید

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩
2706