1464
1521
عنوان

شوهرم بهم نیمه تقصیر توعه

303 بازدید | 16 پست

نوزاد من یکم افتادگی پلک  داره ک گفتن باید صبر کنی اگه نشد عمل‌، من دو هفته جلوتر زایمان کردم یعنی شوهرم با سرعت رفت ردی سرعت گیر کیسه آب من پاره 24 ساعت طول کشید تا زایمان کروم تا ب مرگ رفتم، حالا بهش میگن چون یا دستگاه اومده بیرون اینجوریه، بعد تدی گوگل خوندیم نوشته مادرزادی حالا بهم میگه تو مشکل داشتی ببین بچه رو 

شوهر من جلوش در بیای ساکت میشه ولی اینقدر ناراحتم و گیج از حرفش ک نمیدونم چی بگم خیلی ناراحتم کرد 😔😔😔

خو م همینجوری ن شام میخورم نه ناهار از بس حرص بچه میخورم ک خدانکرده عمل نخاد اونوقت آقا مثل چی میخوره و میگرده و همه چیزش به جاست تازه بیشتر حرصم میده 

گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد خدایا مواظب پسرام و زندگیم باش دوست دارم

مادرزادی ینی مشکل از مادره؟😐

شاعرمیگه : برو پی کاره خودت بلایی دست خودم میدم برو پی کاره خودت بلایی دست خودم میدم🔪😤☻***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

مامانا، من جدیدن این سایت رو دیدم و ازش اسباب‌بازی خریدم

واسم یه کد تخفیف 25٪ فرستاده تا آخر آذر، خیلی خوبه، شمام بخرین

این کد تخفیفشه: hooyo-ni25

تقصیر خودته دیگه.جوابشو بده دست بالارو بگیر بگو تقصیر تدعه رانندگی بلد نیستی بچم چیزیش شه ال میکنم ب ...

توی گوگل حرفی از زایمان و بیرون کشیدنه بچه نکرده اینم میگه ببین چیزی ننوشته تقصیر توعه

گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد خدایا مواظب پسرام و زندگیم باش دوست دارم
1436
مادرزادی ینی مشکل از مادره؟😐

چ میدونم حرف این مردمه دیگه 

مادر زادی یعنی از وقتی بدنیا میاد نه اینکه از مادر بهش رسیده.بعدم عمل ایرادی نداره پسر دختر خالم کوچیک بود چشماش لوچ بود بردن عمل کردن یک سالگی الانم دبیرستانه و عینکم نمیزنه حتی..بهش بگو من ایرادی ندارم .خواست خدا بوده.

برای شادی روح پدرم صلوات,ممنونم🌷
توی گوگل حرفی از زایمان و بیرون کشیدنه بچه نکرده اینم میگه ببین چیزی ننوشته تقصیر توعه

بگو دکترم گفته.دفعه دیگه بیا خودتم بریم بپرس ازش.نمیاد که،حوصله اینکارارو ندارن مردا.برفرصم که اومد با دکترت هماهنگ کن

گوربابای مردم باعرض پوزش

شاعرمیگه : برو پی کاره خودت بلایی دست خودم میدم برو پی کاره خودت بلایی دست خودم میدم🔪😤☻***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

نادوني تا كي خدايا خودمت منو گاو كن 

♥️بانوي لر♥️                                                  سال ها گذشت و من هنوز برام سواله آموزش پرورش با سبيلاي ما دخترا چيكار داشت 😒😒
1334
گوربابای مردم باعرض پوزش

ب ای نی تیم دعا کن، خودش ب جهنم بره گمشخ بچم چیزیش نشه 😔

عزیزم بسپارش دست خدا

حتما خوب میشه

ببخشید معذرت میخام فضولی نباشه اگه مایل دارید پیش دکتر تبریزیان یا نماینده هاش هم ببرید نگاه کنند

اطرافیان خودم دوتاش کاملا سالم بودن فقط راه نمیتونستن برن (۷ سالشونه)پیشش رفتن و حالا میگن دارن کم کم خوب میشن

تمام پول ها،فرصت ها و تجملات این دنیا ، در مقابل ثروتی که من دارم و آن تو هستی،،ناچیز است..باعث افتخارمی همسرِ خوبم ❤❤

مادر زادی یعنی از بدو تولد داشت

یکی مادرزادی دور از جون کور

یکی لال

اینا چیه خواهر

ربطی ب تو نداره

امیدت ب خدا باشه

رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با امدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا می دونم آدم خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشے به مرور میشے شبیه همون.دوست گلم اگه مشکل پوستی از نوع خاص داری  پی ام بده شاید من همان فرستاده ای  باشم که تو راه به وسیله فردی درمان کرد ......                                ♥لا حول ولا قوة الا بالله العلي العظيم♥
ب ای نی تیم دعا کن، خودش ب جهنم بره گمشخ بچم چیزیش نشه 😔

ایشالا طوری نیس نگران نباش

عزیزم مادرزادی یعنی اینکه تو دوران بارداری این اتفاق میفته.تقصیر هيچ کس هم نیست.

داداشم دوتا بچه داره،بچه دومش بهمن به دنیا اومد اون هم همين مشکل رو داره ولی مشکل خیلی خاصی نیست که.

انشالله خوب میشه اگر نشد عمل میکنین.

تو این موارد خودتونو سرزنش نکنید

1403

عزیزم مادر زادی یعنی ازوقتی دنیا میاد از کلمه هم مشخصه یعنی ازوقتی بچه از مادر زاییده میشه.چون کلمه مادر زادیه دلیل نمیشه ک مشکل مادر باشه بگوشایدم مشکل تو بوده بعدم تند رفتی بچه شوک بهش وارد شده اینجور شده 

💜میشه واسه حاجتم یه صلوات بفرستین💜