2737
2734
عنوان

تعبیرخواب

161 بازدید | 9 پست

سلام صب همگی بخیرالان یه خواب ترسناک دیدم کسی اگه میدونه تعبیرکنه واسم؟خواب دیدم شب بودوهمه جاتاریک من تنهاپشت کوه بودم ودریاهم پشت کوه بوددستاموتودریاشستمورفتم بالای کوه که دیدم شیرپشت کوه بودومیخواس بهم حمله کنه توی آب یه قاری قران خوابیده بودمن ازاون کمک خواستم دستمومحکم گرفت ولی برای نجات خودمون به زیرآب رفتیم ولی انگاراون میتونست نجاتم بده خیلی وحشت کردم ازاین خواب میشه تعبیرشوبگین توروخدااگه میدونین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من نبدونم😟

لایق تو کسی نیست جز آنکسی که:تو را انتخاب میکند نه امتحان ...تو را نگاه کند نه اینکه ببیند ...تو را حس کند نه اینکه لمست کند ...تو را بسازد نه اینکه بسوزاند ...تو را بیاراید نه اینکه بیازارد ...تو را بخنداند نه اینکه برنجاند ...تو را دوست بدارد و بدارد و بدارد ...ﺳﺎﺩﻩ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻦ ﺍﻣﺎ ﺳﺎﺩﻩ ﻋﺒﻮﺭ ﻧﮑﻦ ﺍﺯ ﺩﻧﯿﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﯾﮑﺒﺎﺭ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺍﺵ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ !ﺳﺎﺩﻩ ﺑﺎﺯﮔﺮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮﮔﺰ ﺑﺮﻧﮕﺮﺩ ﺑﻪ ﺩﻧﯿﺎﯼ کسی که ﺑﻪ ﺯﺧﻢ ﺯﺩﻧﺖ ﻋﺎﺩﺕ ﮐﺮﺩﻩ ﺣﺘﯽ ﺍﮔﺮ ﺷﺎﻫﺮﮒ ﺣﯿﺎﺗﺖ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﯾﺎﻓﺘﯽ !ﻭ ﺑﻪ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺵ :ﻫﯿﭽﮑﺲ ﺍﺭﺯﺵ ﺷﮑﺴﺘﻪ ﺷﺪﻥ ﺍﺭﺯﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﻧﺪﺍﺭﺩ...برای خودت زندگی کن 
2738

😴🙄 تعبیر خواب.
خوابی که شب پنجشنبه دیده شود تعبیرش از قران ایه 9 سوره مبارکه توبه
اشتروا بایات الله ثمنا قلیلا فصدوا عن سبیله......
و مفهوم ان این است که دو نفر برای قطع معامله یا شبیه ان نزد خواب بیننده بیایند.ان شاءالله.
. و شما مطلب خود را در هر باب قیاس کنید.