1464
1482

۸۸مرتبه جهت پیداکردن، صبر،ارامش،بردباری،دربرابرمشکلات گفته شود(یاخبیر)                                  ۱۱۰مرتبه  جهت اداعه دین وقرض ورهایی ازفقر گفته شود(یاعلی)               ۱۳۷باردرهرروز جهت رزق وروزی خوانده شود (یاواسع)

بزرگترین ایرادهمسرم این است ک باکارزیادخودش راخسته میکند.اومردنازنینی ست ومن به وجودش افتخارمیکنم.
چه تاپیک خوبی😍😍

مرسی عزیزم....اره خوبه چون شایدیکی واقعا باگفتن ذکر مشکل گشا بشه

بزرگترین ایرادهمسرم این است ک باکارزیادخودش راخسته میکند.اومردنازنینی ست ومن به وجودش افتخارمیکنم.

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

من حاجتهای فوری رو یک تسبیح صلوات نذر مادر حضرت عباس میکنم زودحاجت میده

یا تو دلم از امام حسن عسگری خیلی حاجت گرفتم قربونشون برم الهی

بزرگترین مصیبت انسان این است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد                      نه شعور کافی برای سکوت کردن😫
1473
من حاجتهای فوری رو یک تسبیح صلوات نذر مادر حضرت عباس میکنم زودحاجت میده یا تو دلم از امام حسن عسگری ...

چ جوری یعنی فوری

1485
اره ولی حیف این تاپیکا پر بازدید نمیشه😐

نمیخوام پربازدیش کنم میخوام ب همدیگه کمک کنیم....

منم واقعا ب امام حسن عسگری ایمان اوردم. 5 تنم خوبه. صلواتم هدیه بدید ب مادر امام زمان خوبه

شمابااینا حاجتومیگیرید؟؟؟

1396
دعا کن تب بچه های من قطع شه

وای همه مریض شدن....الان بچم روپامه تب داره....شوهرم میگه سردمه.....حالا کناره بخاریه

شمابااینا حاجتومیگیرید؟؟؟

اره ی بار ته دلم از امام حسن ی چیزی خواستم بهم داد مادر امام زمانم واسش صلوات میفرستم یا صلواتم رو هدیه میکنم ب 5 تن. ی سقا خونه ام داریم هروقت واسش شمع نذر کردم حاجتمو داده

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1508