2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

موقعی که دراز میکشیدم بعدش بلند شدن برام عذاب بود باید یکی دستمو میکشید تا بتونم پاشم.بدون شیاف تا یک هفته نمیتونستم صاف وایستم. روزی یکی شیاف حتما باید میزدم تا دردام شروع نشه. هر عطسه یا سرفه یا خنده باعث میشد بخیه هام درد بدی بگیره.

🌹🌷⚘اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ

بااجازه استارتر 

بچه ها این سوالمو از هیچکس نمیتونم بپرسم 

تورروخدا نگین رختخوابشو پهن کرد

من سزارین بودم دوسال پیش

بعداز اون تا به الان موقع رابطه رحمم بشدن درد میگیره و تا 24 ساعت خم راه میرم . رابطه آروم و بااحتیاطم همینه .رحمم چیزیش شده؟ 

ذردش غیرقابل تحمله . انگار داره رحمم میکته

اون بازنده که بردیش ... منم 

شیاف استفاده میکنی

معمولا  اثر مواد بیهوشی 24 ساعت بعد از عمل توی بدن تموم میشه ادم لرز میگیره شاید از اون باشه با یکم گرم کرفتن خوب میشه اما اگه از عفونت باشه باید بگیشون مصرف  انتی بیوتیکهات  رو بررسی کنن.

عزیزم یه دکتر برو من پارسال سزارین کردم مشکلی خاصی نداشتم فقط شکمم زیادی شل بود می افتاد رو بخیه اذیت میشدم نمیتونستم پاشم که یکی از اقوام برام کمربند طبی آورد بستم محکم شکممو جمع کرد خیلی راحت شدم میدونستم از همون اول توبیمارستان میبردم

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم   چونکه کفش پوشیدن راحتتر از فرش کردن تمام خیابان هاست  ....مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته  ..هر داغی روزی سرد میشود ولی پخته هیچ گاه خام نمیشود  
2706