2726
عنوان

مرگ بهتره يا زن دوم؟؟؟؟هووي محترم🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 972 بازدید | 82 پست

من میزارم زن دوم بگیره ولی طلاقمو میگیرم 

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دور از جونش خودش حاضره بمیره اما خم به ابروی من نیاد...😊

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2728

دور از جونش باشه . ولی اگه بمیره یه سری عزا میگیرم. اگه زن بگیره هر روز 

مهربان باشیم. با خودمان با پرندگان حیوانات با گلها و درختان با زمین با سالخوردگان و کودکان دنیا زیباتر میشود
اگه بین مرگ و شوهردوم باشه شوهرت چی انتخاب میکنه نتیجه رو بگو ببینم چیه ؟؟

شاید طلاق بده تا ازدواج کنی

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        

ببین اگ شوهرم برام ی خونه بخره با تمام امکانات بعدم ماشین بندازه زیر پام .. ماهانه سه چهار تومنم پول بهم داد بره هر غ ل ط ی دلش میخواس بکنه و اصلا نیاد ک روشو ببینم دو دستی تقدیمش میکنم ب هر کی دلش میخواد😶ولی ب شرط اینکه ماهی دو ماهی یبار فقط بیاد دیدنم اگ دلش میخواد اگ دلش نخواس هم اصلا نیاد

2706