2703
2553
عنوان

بیاین اخلاقای عجیبمون رو بگیم!

| مشاهده متن کامل بحث + 974 بازدید | 97 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میشه واسه تاپیک تولد برام گزارش بزنین.  توروخدا❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

زدم❤

من همیشه قصه ی عشقو میگم ... ولی تنها یارم این سازِ منه ... عمرِ عاشق بودنم چقد کمه ... آخرش آخرِ آوازِ منه ... آخرش آخرِ آوازِ منه 🎶🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦
2720
اه چرا سس میزدی دیوونه حالم بد شد۰😂

والا هنوز خودمم کشف نکردم فازم چی بوده 🤣🤣

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
خوش بحالت من اگه تو خواب بمیرم فکر کنم جنازمو آتیش بزنن🤣🤣🤣🤣

ایشالا صد سال عمر کنید با دل خوش😊💞

من همیشه قصه ی عشقو میگم ... ولی تنها یارم این سازِ منه ... عمرِ عاشق بودنم چقد کمه ... آخرش آخرِ آوازِ منه ... آخرش آخرِ آوازِ منه 🎶🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦

وقتی که خیلی ناراحت یا عصبانی بشم  خندم میگیره

چند وقت پیش دخترم افتاد پیشونیش داغون شد  از شدت ناراحتی تو خونه راه میرفتم میخندیدم 

مامانمم همین جوره. فک کنم ارثیه 😒

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...
2714
وقتی که خیلی ناراحت یا عصبانی بشم  خندم میگیره چند وقت پیش دختر افتاد پیشونیش داغون شد  ا ...

آخ خواهر منم اینطوریه میخنده آی لجم میگیره

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        
وقتی از خونه میرم بیرون باید کل خونه رو مرتب کرده باشم مخصوصا وقتی میریم مسافرت

عه دقیقا عین مامان من

لطفا واسه شاغل شدن من ی صلوات مهمونم کنید😍 خدا کنه با دعای شما مهربونا دستم تو جیب خودم باشه..خدا ب ازای همون صلوات ک برام میفرستی تو رو ب ارزوهات برسونه.....ان شاالله❤
وقتی که خیلی ناراحت یا عصبانی بشم  خندم میگیره چند وقت پیش دخترم افتاد پیشونیش داغون شد   ...

چ باحال

اونوقت این خنده حال دلتونو هم خوب میکنه یا ن بیشتر اذیت میشین؟

برام سوال پیش اومد🌹🌹🌹

من خیلی احساسی ام  سر یه فیلم ساده گریه ام میگیره😄 مغزمم راحتم نمیگذاره همش دنبال ایده& ...

با اینکه اینکاره نیستم ولی درکت میکنم. 

مثله یه عکاس فکرت درگیره

یا مثله اونایی که مجبورن تو پیجشون مدام عکس بزارن همش ذهنشون درگیره

البته من جزو هیچکدوم نیستماا😀

آخ خواهر منم اینطوریه میخنده آی لجم میگیره

باور کن اصلا دست خود ادم نیست. 

اوایل که ازدواج کرده بودیم شوهرم مریض شد تو بیمارستان بردیمش بعد من همش نگاه میکردم بهش میخندیدم. اونم ناراحت شده بود شدید. میگفت من برات بی ارزش بودم که رو تخت بیمارستان بودم تو بهم می خندیدی. هرچقدر هم میگفتم از شدت ناراحتی بوده باور نمی کرد!😁

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...
باور کن اصلا دست خود ادم نیست.  اوایل که ازدواج کرده بودیم شوهرم مریض شد تو بیمارستان بردیمش ب ...

بخدا خواهرم داشت اخبار سیلو تعریف میکرد یهو زد زیر خنده که دیدی طرفو آب برد دیگه نمیتونست حرف بزنه 😒😒😒

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        
چ باحال اونوقت این خنده حال دلتونو هم خوب میکنه یا ن بیشتر اذیت میشین؟ برام سوال پیش اومد🌹🌹🌹

نه بابا. می خندم اما انگار گریه میکنم. از رو خوشحالی نیست خنده  از شدت ناراحتی یا عصبانیه.  

2706