2737
2734
عنوان

بیاین اخلاقای عجیبمون رو بگیم!

| مشاهده متن کامل بحث + 974 بازدید | 97 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من میگم کار دارم مدام در حال رفت و امدم.یه فیلم مثلا داره میده و کار هم داشته باشم یکساعت هم شده سر ...

😁😁😁😁😁😁

خدا رو شکر تنها نیستم

قلبون دخملت بشم من آخه تصورش کرم با او پاهای کوچیکش❤❤❤

من همیشه قصه ی عشقو میگم ... ولی تنها یارم این سازِ منه ... عمرِ عاشق بودنم چقد کمه ... آخرش آخرِ آوازِ منه ... آخرش آخرِ آوازِ منه 🎶🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦
از اخلاقای عجیبم اینه از وقتی حانله شدم نونو با دوغ میخورم😂😂

وای خدا اینو گفتی یادم افتاد من میدونی چی میخوردم نون باگت پنیر گوجه خیار شور سس وای اینقدر هم میچسبید الان یادم میفته حالم بد میشه😷😷

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
2731
اخلاق عجیب هرچی فکرکردم چیزی یادم نیومدولی امروز توتی وی یه جمله عجیب ومسخره تویه فیلم گفتن که اگه ز ...

خواهر  من میگه  اگه زن عاشق شوهرش باشه بچه شبیه شوهره میشه

چهره بچه رو اینجور میدونه که عشق هرکدوم به اون یکی بیشتر باشه  بچه به اون معشوقه میره

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
😁😁😁😁😁😁 خدا رو شکر تنها نیستم قلبون دخملت بشم من آخه تصورش کرم با او پاهای کوچیکش❤❤❤

خدا نکنه عزیزم.خیلی بامزست تا فیلم یا انیمیشن شروع بشه چشماش به تی وی قفل میشه مخصوصا پیام بازرگانی که بچه داشته باشه.هر چی صداش میکنم رو برنمیگردونه😂😂😂😂😂😂😂😂😂

دوستان عزیزخواهش میکنم برای حاجت خیلی مهمی که دارم و عاقبت بخیری و ووو یک صلوات مهمانم کنید دوستان گل.😍😙
کلا من بگم ماست سفیده میگه سیاهه همیشه برخلاف منه اگه من پیشنهادی بدم زود یه پیشنهاد ضد اون میده

😳😔من اتفاقا ازش نظر میخوام یا میگم این چیز بهتره و اینا وراهنماییش میکنم یا همش بهش میگم فلان کارو یاد بگیر اما اصلا محل نمیده انگار داری با دیوار حرف میزنی 

بعضی وقتا حس میکنم دوسم نداره😭

یکی دیگه از اخلاق های گندم اینه که نمی تونم لباس انتخاب کنم یعنی کل پاساژ های شهر رو میگردم بازم نمی تونم آخر سربعد یک هفته گشتن میرم از یکی از پاساژ ها که قبلاً پسند نکرده بودم می خرم!

2738
وای خدا اینو گفتی یادم افتاد من میدونی چی میخوردم نون باگت پنیر گوجه خیار شور سس وای اینقدر هم میچسب ...

خخخ منم عاشق پنیر خیار گوجه شدم

نی نی چی بود؟؟

برا سلامتی نی نی ی صلوات مهمونم کن فداتشم🥰
😳😔من اتفاقا ازش نظر میخوام یا میگم این چیز بهتره و اینا وراهنماییش میکنم یا همش بهش میگم فلان کارو ...

بوس فکر می کنه کله شگی خوبه وگرنه مگه میشه خواهر خواهر رو دوست نداشته باشه

منو خواهرم وسواس چک کردن گاز رو داریم موقع خروج از منزل اینو خواهرم انداخت تو مخم وگرنه من آدم بودم ...

واای من هرکاریو باید پنج بار انجام بدم بخصوص این چک کردنارو دیونه شدم دیگه

❤دخترم زندگی منه❤

وقتی دعوا میکنم نمبتونم به طرف نگاه کنم و حرف بزنم باید نگاه به دیواری چیزی کنم شوهرم میگه بسم اللله بسم الله با جنا صحبت میکنه😁😁🤣🤣🤣

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        
2706