2410
2553
عنوان

بیاین اخلاقای عجیبمون رو بگیم!

| مشاهده متن کامل بحث + 974 بازدید | 97 پست

خوراکی مورد علاقمو نمیدم کسی بخوره حتی عزیزترینم😭😭

دست خودم نیست به خدا 

الکی پول قایم میکنم یه گوشه بعدش یادم میره شوهرم پیدا میکنه 

بی دلیل از خانواده شوهرم بیزارم بودم و هستم و خواهم ماند

به زودی 😍😍حتما حتما در این مکان تیکر بارداری واقعی نصب میگردد😁😍😍😍😍😍😍😍 اهای شمایی که داری این امضا رو میخونی انشاالله به زودی بی بی چکت مثبت بشه😁 حتی شما دوست عزیز مجرد🤦‍♀️😊 البته اول ازدواج (یه صلوات  مهمونم کن مرسی)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منو خواهرم وسواس چک کردن گاز رو داریم موقع خروج از منزل

اینو خواهرم انداخت تو مخم وگرنه من آدم بودم 

الان سه بار برمیگردم چک میکنم بعد دوباره... اه

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2720

من خیلی احساسی ام 

سر یه فیلم ساده گریه ام میگیره😄

مغزمم راحتم نمیگذاره همش دنبال ایده است واسه نوشتن

کلا سخته نویسنده باشی نه که بخوام فیس بدم باور کنید نه.... وقتی نویسنده باشی یه جوریه زندگی راحت نیست نگاهت به همه چیز متفاوته....

مشکلی که من با خواهر بزرگترم دارم

چرا چی میگه یکم بگو راجع بهش.

من هر چی میگم برای خوبی خودش میگم اما اصلا قبول نمیکنه نه که بی احترامی کنه یا جواب سربالا بده ها با عملش منو دیونه میکنه

اخلاق عجیب هرچی فکرکردم چیزی یادم نیومدولی امروز توتی وی یه جمله عجیب ومسخره تویه فیلم گفتن که اگه زن عاشق باشه بچه پسرمیشه اگه مردعاشق باشه بچه دختر😑😑😑😑😑

بعضیاازعقل فقط دندونشودارن
2714
وقتی از خونه میرم بیرون باید کل خونه رو مرتب کرده باشم مخصوصا وقتی میریم مسافرت

این ک عجیب نیس مگه کسی هس اینجوری نباشه اصلا؟😁😁

من همیشه قصه ی عشقو میگم ... ولی تنها یارم این سازِ منه ... عمرِ عاشق بودنم چقد کمه ... آخرش آخرِ آوازِ منه ... آخرش آخرِ آوازِ منه 🎶🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦
چرا چی میگه یکم بگو راجع بهش. من هر چی میگم برای خوبی خودش میگم اما اصلا قبول نمیکنه نه که بی احترا ...

کلا من بگم ماست سفیده میگه سیاهه همیشه برخلاف منه اگه من پیشنهادی بدم زود یه پیشنهاد ضد اون میده

من میگم کار دارم مدام در حال رفت و امدم.یه فیلم مثلا داره میده و کار هم داشته باشم یکساعت هم شده سر پا میبینم حتی اگه پام درد بگیره😂😂😂😂😂😂😂 انگار اگه بشینم چطور میشه.دختر 1سالمم هم اینطوره.کارتون داره میده خاله ریزه سرپا میبینه و حالت خبردار😂😂😂😂😂😂😂😂

دوستان عزیزخواهش میکنم برای حاجت خیلی مهمی که دارم و عاقبت بخیری و ووو یک صلوات مهمانم کنید دوستان گل.😍😙
😂من همیشه همه جا گوشیو میبرم حتی حموم دسشویی موقع راه رفتن تو خوابونم همیشه دستمه

حالا نندازی دسشویی بدبخت شی من فوبیاشو دارم البته گوشی نمیبرم ولی اگه تو جیبم باشه برم دسشویی بیرون همش توهم میزنم😫😫

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
من همش با خواهرم دعوا دارم اصلا حرفامو نمیفهمه ۶ سال ازم کوچیکتره هر کاری میکنم مهربونتر باشم نمیشه ...

خواهرمنم ۴ سال بزرگتره باهاش درگیرم 

اون گشت ارشاد منه فکر میکنه  خیلی عاقلتر از منو داداشمه

هی دستور میده 

مثلا میرم خونه مامانم میره میاد میگه  پاشو ظرف بشور الان مامان میاد پاشو جارو کن غذا بذار

میگم به تو چه اه

یادش افتادم

میریم  سفر هی میگه لباست دیگه بپوش این کوتاهه 

تیره بپوش 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

هروقت میرم بازار ۲۰۰۰بار کیفمو زیر و رو میکنم که گوشیمو جایی جا نزاشته باشم

همه از کار خونه خسته میشن،من عاشق کار خونه کردنم،کلا سرحالم میکنه،پر انرژیم میکنه

کارما چه سوسول بازیه...؟!فقط اباالفضل بزنه کمرت به حق پنج تن...😑🤭                                                                                                        
2706