2726
عنوان

بیاین اخلاقای عجیبمون رو بگیم!

974 بازدید | 97 پست

من:

هر وقت میخوام بحث جدی کنم باید وسط اتاق راه برم.

چ کنم دست خودم نیس یعنی حتی نشسته باشم هم یهو نیروی جاذبه زمین بنیروی دافعه مبدل مبشه. یعنی بیچاره اون کسی ک با من هم کلام بشه. نمیتونه رو بحث متمرکز باشه ک .هی سرش عین پنکه میچرررررخه دنبال من😐😅😂

شماهم بگید من احساس غربت نکنم😁

من همیشه قصه ی عشقو میگم ... ولی تنها یارم این سازِ منه ... عمرِ عاشق بودنم چقد کمه ... آخرش آخرِ آوازِ منه ... آخرش آخرِ آوازِ منه 🎶🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دقیییییقن همینم

یا وقتی استرس دارم یا فکرم درگیرخ

اندازه مسافت دو تا شهر تو خونه رژه میرم

تصمیم من برای حضورم در نی نی سایت و اینکه به چه میزان فعالیت کنم یا نکنم تصمیمی کاملن شخصی هست. من اگر در تاپیک های شما حضور پیدا می کنم به این دلیل هست که وقتی کاربری در تبادل نظر تاپیک درج می کنه درحقیقت درجستجوی عقید دیگران درباره مسئله یا مشکلشه. پست گذاشتن بنده هم در تاپیک های شما هم به هیچ وجه به این معنا نیست که تصور می کنم عقاید من وحی منزله. خیر، من تنها و تنها عقیده م رو بیان می کنم. اگر به هر دلیل تمایل ندارید در تاپیکتون حضور پیدا کنم می تونید این موضوع رو صراحتن بیان کنید. اما هرگز و هرگز تلاش نکنید من رو به خاطر حضورم در اینجا مود اهانت قرار بدید. این ار علاوه براینکه رفتار غیراخلاقی بسیار زننده ای هست، مفید به فایده هم نیست. من به خاطر خوشایند اعضا در اینجا عضو نشدم که به خاطر نارضایتی شون بخوام از اینجا برم. نی نی سایت یک سرگرمی و وقت گذرونی برای من هست و انتخاب اینکه سرگرمی من چی باید باشه هرگز برعهده شما نیست. اگر درباره حضور آقایان در اینجا سوال یا شبهه ای دارید می تونید به این تاپیک مراجعه کنید:                                                                                      b2n.ir/589626        

دقیقا منم اون طوری هستم نمی تونم بشینم ویکی از اخلاق های گند و عجیب من اینه که وقتی مثلا یه لباس دارم و تازه خریدم اگه یه نفر از اعضای فامیل هم شبیه اون رو بخره دیگه لباس رو نم پوشم کلا 

وقتی از خونه میرم بیرون باید کل خونه رو مرتب کرده باشم مخصوصا وقتی میریم مسافرت

این خوبه

آفرین 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

موقع دعوا یا بحث جدی خندم میگیره...😂😂😂

یا وقتی یچیزی گم میشه،خندم میگیره همه فکر میکنن من برداشتم😂😂😂😂😂

کارما چه سوسول بازیه...؟!فقط اباالفضل بزنه کمرت به حق پنج تن...😑🤭                                                                                                        
2706