1676
1605
عنوان

بیاین اخلاقای عجیبمون رو بگیم!

| مشاهده متن کامل بحث + 960 بازدید | 97 پست
منو خواهرم وسواس چک کردن گاز رو داریم موقع خروج از منزل اینو خواهرم انداخت تو مخم وگرنه من آدم بودم ...

واای من هرکاریو باید پنج بار انجام بدم بخصوص این چک کردنارو دیونه شدم دیگه

ای باااااباااا چرا ریپلایم نمیکنین😒همش لااایک لایک

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

من همیشه آماده مردنم شبا که میخوابم خونه رو تمیز میکنم کشومو مرتب میکنم لباس خوب میپوشم اگه چیزی تو گوشیم باشه پاک میکنم اشهدمو میخونمو میخوابم😑

ترجیح میدهم به ذوقِ خویش دیوانه باشم تا به میلِ دیگران عاقل...
1522
واقعا همه همینطورن؟ اخه شوهرم تعجب میکنه گاهیم با کسی از بیرون رفتم خونه شون دیدم نامرتب بوده

آره بابا چیه آدم خسته از راه برسه ببینه ای بابا حالا باید خونه رو تمیز کنه

کیفش ب اینه خونه تمیز باشه بره وقتی اوممد راحت لم بده

🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦
خخخ منم عاشق پنیر خیار گوجه شدم نی نی چی بود؟؟

دختر شد بچم بابا توجه کن (گوجه خیارشور سس با نون باگت) نون پنیر گوجه خیارو که همه دوست دارن😅😅

میشه برای شادی روح مادرم یک صلوات بفرستید  
اینهم نیمه شب تی وی نگاه میکرد عکسشو فرستادم واسه خاله هاش همون وقت.قربون صدقش میرفتن😁

عزززززیزم فدای اون لپت بشم من 😁😁😁😍

🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦
8

فوبیای بستن در یخچال و دارم همش احساس میکنم در یخچال و خوب نبستم😆

وقتی با بقیه حرف میزنم بعد میام توتنهایی خودم میشینم هی حرفامو انالیز میکنم میزنم تو سر خودم چرااینو گفتم چرااینوتکرار کردم و خودخوری میکنم در صورتی ک خیلیاش بد نبودن

همش توهم توطئه دارم😎

چقد عجیبم من😅

امضامو کامل بخون لطفا😋🔸بخوانیم و بیاد بسپاریم :1. مهمترين سايزي که بايد آدم بدونه سايز (دهنشه).2. قضاوت در مورد ديگران انتقاد نيست (توهين) است.3. هر کار يا حرفي که در آخرش بگيم "شوخي کردم"، شوخي نيست حمله به شخصيت آن فرد است.4. بازي کردن با احساسات مردم، زرنگي نيست، چیپ(هرزگي) است.5. خراب کردن يک نفر توي جمع جوک نيست، (کمبود) است.6. به راهي که اکثر مردم مي روند بيشتر شک کن، اغلب مردم فقط تقليد مي کنند. انگشت نما بودن بهتر از احمق بودن است.
وقتی دعوا میکنم نمبتونم به طرف نگاه کنم و حرف بزنم باید نگاه به دیواری چیزی کنم شوهرم میگه بسم اللله ...

😂😂😂😂

از تصورت پوکیدم

🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦
1645