1507
1482
عنوان

بیاین اخلاقای عجیبمون رو بگیم!

| مشاهده متن کامل بحث + 960 بازدید | 97 پست
مشکلی که من با خواهر بزرگترم دارم

چرا چی میگه یکم بگو راجع بهش.

من هر چی میگم برای خوبی خودش میگم اما اصلا قبول نمیکنه نه که بی احترامی کنه یا جواب سربالا بده ها با عملش منو دیونه میکنه

How can I say I love you                                    when i love you                                         more than words can say?       

اخلاق عجیب هرچی فکرکردم چیزی یادم نیومدولی امروز توتی وی یه جمله عجیب ومسخره تویه فیلم گفتن که اگه زن عاشق باشه بچه پسرمیشه اگه مردعاشق باشه بچه دختر😑😑😑😑😑

بعضیاازعقل فقط دندونشودارن

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

وقتی از خونه میرم بیرون باید کل خونه رو مرتب کرده باشم مخصوصا وقتی میریم مسافرت

این ک عجیب نیس مگه کسی هس اینجوری نباشه اصلا؟😁😁

🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦
1473
چرا چی میگه یکم بگو راجع بهش. من هر چی میگم برای خوبی خودش میگم اما اصلا قبول نمیکنه نه که بی احترا ...

کلا من بگم ماست سفیده میگه سیاهه همیشه برخلاف منه اگه من پیشنهادی بدم زود یه پیشنهاد ضد اون میده

توحید ما لنگ میزند که آمریکا را ابر قدرت می دانیم در جایی که خدا هست

من میگم کار دارم مدام در حال رفت و امدم.یه فیلم مثلا داره میده و کار هم داشته باشم یکساعت هم شده سر پا میبینم حتی اگه پام درد بگیره😂😂😂😂😂😂😂 انگار اگه بشینم چطور میشه.دختر 1سالمم هم اینطوره.کارتون داره میده خاله ریزه سرپا میبینه و حالت خبردار😂😂😂😂😂😂😂😂

دوستان عزیزخواهش میکنم برای خونه دار شدنم یه صلوات مهمانم کنید،ان شاالله به همه خواسته های قلبیتون برسید.التماس دعا دارم.😇ساراسیفم😀
😂من همیشه همه جا گوشیو میبرم حتی حموم دسشویی موقع راه رفتن تو خوابونم همیشه دستمه

حالا نندازی دسشویی بدبخت شی من فوبیاشو دارم البته گوشی نمیبرم ولی اگه تو جیبم باشه برم دسشویی بیرون همش توهم میزنم😫😫

میشه برای شادی روح مادرم یک صلوات بفرستید  
من همش با خواهرم دعوا دارم اصلا حرفامو نمیفهمه ۶ سال ازم کوچیکتره هر کاری میکنم مهربونتر باشم نمیشه ...

خواهرمنم ۴ سال بزرگتره باهاش درگیرم 

اون گشت ارشاد منه فکر میکنه  خیلی عاقلتر از منو داداشمه

هی دستور میده 

مثلا میرم خونه مامانم میره میاد میگه  پاشو ظرف بشور الان مامان میاد پاشو جارو کن غذا بذار

میگم به تو چه اه

یادش افتادم

میریم  سفر هی میگه لباست دیگه بپوش این کوتاهه 

تیره بپوش 

فقط 33 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
«لا یُکَلِّفُ اَللَّهُ نَفْساً إِلاَّ وُسْعَها» ؛ (۲:۲۸۶) این است که؛ خداوند هیچ کس را جز به اندازه توانایی اش تکلیف نمی کند. وسع در لغت به معنی گشایش و قدرت است،                           (۴:۷۹)                 《مَا أَصَابَكَ مِنْ حَسَنَةٍ فَمِنَ اللَّهِ ۖ وَمَا أَصَابَكَ مِنْ سَيِّئَةٍ فَمِنْ نَفْسِكَ》هر چه از انواع نیکویی به تو رسد از جانب خداست و هر بدی رسد از خودِ توست،       (۱۱: ۱۳)      «انّ الله لا يُغيِّرُ ما بقوم حتّي يغيّرو ما بانفسهم»خداوند سرنوشت هيچ قومي و «ملّتي» را تغيير نمي دهد مگر آنكه آنها خود تغيير دهند،

هروقت میرم بازار ۲۰۰۰بار کیفمو زیر و رو میکنم که گوشیمو جایی جا نزاشته باشم

همه از کار خونه خسته میشن،من عاشق کار خونه کردنم،کلا سرحالم میکنه،پر انرژیم میکنه

خدایا...از این به بعد اگه دیدی دارم ب کسی روی اضافه میدم،همونجا بزن از وسط نصفم کن،مرسی...☹😐                                                                                                                              اینجا مجازیست و من شمارو نمیشناسم،متاسفم از  اینکه نمیتونم در خواست دوستیه شمارو قبول کنم...🛑😊                               
8
دقیقامنم همینم

خیلی بده

فقط 34 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسم یه صلوات بفرستی😢عاشق تو بودنمردانه ترین قولیست که با تمام زنانگی ام به خودم داده ام💏تیکر تولد دو سالگی پرنسس کوچولوی من👸
من میگم کار دارم مدام در حال رفت و امدم.یه فیلم مثلا داره میده و کار هم داشته باشم یکساعت هم شده سر ...

😁😁😁😁😁😁

خدا رو شکر تنها نیستم

قلبون دخملت بشم من آخه تصورش کرم با او پاهای کوچیکش❤❤❤

🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦
از اخلاقای عجیبم اینه از وقتی حانله شدم نونو با دوغ میخورم😂😂

وای خدا اینو گفتی یادم افتاد من میدونی چی میخوردم نون باگت پنیر گوجه خیار شور سس وای اینقدر هم میچسبید الان یادم میفته حالم بد میشه😷😷

میشه برای شادی روح مادرم یک صلوات بفرستید  
اخلاق عجیب هرچی فکرکردم چیزی یادم نیومدولی امروز توتی وی یه جمله عجیب ومسخره تویه فیلم گفتن که اگه ز ...

خواهر  من میگه  اگه زن عاشق شوهرش باشه بچه شبیه شوهره میشه

چهره بچه رو اینجور میدونه که عشق هرکدوم به اون یکی بیشتر باشه  بچه به اون معشوقه میره

فقط 33 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
«لا یُکَلِّفُ اَللَّهُ نَفْساً إِلاَّ وُسْعَها» ؛ (۲:۲۸۶) این است که؛ خداوند هیچ کس را جز به اندازه توانایی اش تکلیف نمی کند. وسع در لغت به معنی گشایش و قدرت است،                           (۴:۷۹)                 《مَا أَصَابَكَ مِنْ حَسَنَةٍ فَمِنَ اللَّهِ ۖ وَمَا أَصَابَكَ مِنْ سَيِّئَةٍ فَمِنْ نَفْسِكَ》هر چه از انواع نیکویی به تو رسد از جانب خداست و هر بدی رسد از خودِ توست،       (۱۱: ۱۳)      «انّ الله لا يُغيِّرُ ما بقوم حتّي يغيّرو ما بانفسهم»خداوند سرنوشت هيچ قومي و «ملّتي» را تغيير نمي دهد مگر آنكه آنها خود تغيير دهند،
1476
😁😁😁😁😁😁 خدا رو شکر تنها نیستم قلبون دخملت بشم من آخه تصورش کرم با او پاهای کوچیکش❤❤❤

خدا نکنه عزیزم.خیلی بامزست تا فیلم یا انیمیشن شروع بشه چشماش به تی وی قفل میشه مخصوصا پیام بازرگانی که بچه داشته باشه.هر چی صداش میکنم رو برنمیگردونه😂😂😂😂😂😂😂😂😂

دوستان عزیزخواهش میکنم برای خونه دار شدنم یه صلوات مهمانم کنید،ان شاالله به همه خواسته های قلبیتون برسید.التماس دعا دارم.😇ساراسیفم😀
کلا من بگم ماست سفیده میگه سیاهه همیشه برخلاف منه اگه من پیشنهادی بدم زود یه پیشنهاد ضد اون میده

😳😔من اتفاقا ازش نظر میخوام یا میگم این چیز بهتره و اینا وراهنماییش میکنم یا همش بهش میگم فلان کارو یاد بگیر اما اصلا محل نمیده انگار داری با دیوار حرف میزنی 

بعضی وقتا حس میکنم دوسم نداره😭

How can I say I love you                                    when i love you                                         more than words can say?       

یکی دیگه از اخلاق های گندم اینه که نمی تونم لباس انتخاب کنم یعنی کل پاساژ های شهر رو میگردم بازم نمی تونم آخر سربعد یک هفته گشتن میرم از یکی از پاساژ ها که قبلاً پسند نکرده بودم می خرم!

وای خدا اینو گفتی یادم افتاد من میدونی چی میخوردم نون باگت پنیر گوجه خیار شور سس وای اینقدر هم میچسب ...

خخخ منم عاشق پنیر خیار گوجه شدم

نی نی چی بود؟؟

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برا سلامتی نی نی ی صلوات مهمونم کن فداتشم🥰
😳😔من اتفاقا ازش نظر میخوام یا میگم این چیز بهتره و اینا وراهنماییش میکنم یا همش بهش میگم فلان کارو ...

بوس فکر می کنه کله شگی خوبه وگرنه مگه میشه خواهر خواهر رو دوست نداشته باشه

1508