2726

باید شرایط زندگیمو تغییر بدم ولی اراده قوی میخواد..

راستش من یکم افسردگی دارم ،ارادم ضعیفه.

چطور میتونم ارادمو قوی کنم و زندگیمو تغییر بدم؟

چه جور تنبلى و اعتياد به گوشى را ترك كنيم؟

این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
[QUOTE=111338304]چه جور تنبلى و اعتياد به گوشى را ترك كنيم؟[/QUOTQU] نه گوشی زیاد برام اعتیاد آور ن ...

چندسالته 

مجردى يا متاهل

درس ميخونى؟

باشگاه تا حالا وفتى 

دوست صميمى و اكيپ دارين

این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن
روی آثار اون کاری که میخواهی انجام بدی فکر کن تا اراده ات قوی بشه

وای خیلی خوبه😍

ولی نمیدونم چرا ناامیدم .

یعنی فک میکنم نمیتونم شرایط زندگیمو تغییر بدم.ارا دم ضعیف میشه 

۲۲سالمه مجردم .نه عزیزم اجازه خروج از خونه رو ندارم.

تا كجا درس خوندى؟

سعى كن يه چيزى رو شروع كنى يه هنرى رو ياد بگيرى 

نزار بيكار بمونى 

شده كتاب بخون 

صوت هاى دكتر فرهنگ رو گوش كن 

هر روز قران بخون 

برای قوی شدن اراده مثالی بزنم

فرض کن شما علاقه ای به خوردن سیب نداری. من برای اینکه علاقه ات به خوردن سیب را قوی کنم از آثار سیب برایت میگویم آنقدر میگویم که در وجود تو تصمیم محکم میگیری بر خوردن سیب اگرچه از طعم آن هم خوشت نیاید

در واقع هرچه علم و آگاهی ما نسبت به منافع یک کار زیاد باشد به همان اندازه هم ارادمان قویتر است

برید بقیه تاپیک هاما بخونید
فوق دیپلم دارم. همون دیگه ارادشو ندارم     نمیدونم چطور ارادمو قوی کنم

از كم سروع كن مثلا مثلا ميخواى قران بخونى اما ارادش رو ندارى 

امروز فقط دو خط بخون 

فردا سه خط

اينجورى كوچولو كوچولو كاراتو جلو ببر 

نكو فايده نداره كمه 

مطمين باش عالى نتيجه ميده 

از دست رو دست گذاشتن خيلى بهترع 

سعى كن بخونى براى ليسانس

يا يه دانشگاه بدون ازمون ثبت نام كن از بهمن برو 

مشورت کردن تحقیق کردن و مطالعه کتاب پیرامون اون کاری که میخواهی انجام بدهید باعث بالا رفتن آگاهی هایمان نسبت به اون کار میشه در نتیجه اراده در وجودمان قوی میشود

برید بقیه تاپیک هاما بخونید
2706