2733
2734
عنوان

از ترس ی متر ریدم هوا!!!

899 بازدید | 45 پست

وایدراز کشیده بودم حس کردم زیر پام یچیزی وول میخوره نگا کردم دیدم ی هزارپای وحشتناک بزرگ بود ی متر پریدم هوا بدجور ترسیدم بدجورم بلند شدم ازاون موقه بچم ی بند داره تو شکمم تکون میخوره.ناجور جای نگرانی داره بنظرتون؟؟؟؟ماه هشتمم

ومن درمیان تمام نداشته هایم خدا❤رادارم🌻

ریدی هوا😱

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

از ترس ریدی تو هوا؟؟

لامصب پرتابی عمل میکنی

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2738

اخی.طفلی.اب یا یه چیز شیرین بخور ترسیدی

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
2706