2733
2734
عنوان

سدنا هستم

833 بازدید | 33 پست

سلام دوستان 

خیلیا بهم پیام دادن و جویای احوالم بودن از همتون ممنونم بابت راهنمایی های دلسوزانتون😘

قرار بود خبر بدم که چی شد...هفته ی اینده قراره مادر و خواهرش برای اشنایی اولیه بیان خونمون از اونجایی که حرف من به پشمشم نیس😓 با خانوادم صحبت کردم که قاطع برخورد کنن و براش شرط بزارن اولا حق طلاق بده بهم بعدشم فقط نامزد کنیم و عقد و عروسی بمونه برای بعد و توی این مدت اصلا اجازه ندن که بدون خانواده ها بریم خونه ی هم...بعدشم اجازه بده که درسمو بخونم چون قبلا گفته بود حق نداری بری دانشگاه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خوبه

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

چند سالته مگه

🌱 من از تبار #دختران_تکراری نیستم....                       من همان #تافته ی _جدا_بافتهام.....🍭                              ~~~~~~~~~~~~~~~~~                          👩‍⚕️ یکمامایآروم و مهربون                                        🚫توروخداااااااااا لایکم نکنید🚫
2738
ایول همین حق طلاق میرزه به همه چیز

فقط امضات😄

تو کشور ما حق طلاق با زن هم باشه بازم به راحتی نمیتونه جدا شه

🌱 من از تبار #دختران_تکراری نیستم....                       من همان #تافته ی _جدا_بافتهام.....🍭                              ~~~~~~~~~~~~~~~~~                          👩‍⚕️ یکمامایآروم و مهربون                                        🚫توروخداااااااااا لایکم نکنید🚫
فقط امضات😄 تو کشور ما حق طلاق با زن هم باشه بازم به راحتی نمیتونه جدا شه

واقعا؟😐😐😐😐

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
بهش گفتم گفت ولم کن بابا منم دیگه چیزی نگفتم نمیدونم شایدم من اصلا بلد نیستم حرف بزنم

فازت چیه دختر

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

عزیزم من خیلی توفکرت بودم خداکنه بهترین اتفاق برات بیفته فقطعزیزم همش احساسی تصمیم نگیردورازجونت یادت باشه ی خواهردرآستانه طلاق داری ازعقل ومنطقت کمک بگیر ن فقط دلی واحساسی برخوردکنی ب امیدعوض شدنش جلونروهمینجوری بااین اخلاقش قبولش کن اگه قراربرقبول کردنه بازم مبگم قسمتت باهرکی باشه ارزوی خوشبختی برات دارم٬عزیزم چندسالتونه؟طرف تحصیلاتش چی هس؟شاغل؟چی ازخودش داره؟

قسمت توهمین بوده که برسرت گذشته              نکن گلایه ازفلک این کارسرنوشته.
2706