1472
1411
عنوان

خدايااااااا ❤️❤️❤️❤️❤️❤️nazaniiiin

| مشاهده متن کامل بحث + 25143 بازدید | 1268 پست
بسپرش به من

برش دار ببر هرررركار ميخواي بكن باهاش 

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤
😒باز تو عنتر اومدی

🤣🤣🤣🤣

فقط 39 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یکسالی پرنسس مامانش😍❤️💋. 👇🏻بخونید                لطفا دعاکنین شوهرم بدون این که پشیمون بشه خونمونو بسازه😢😥
خدایا خداوندا این خوب چیزیه هر چی خواست ۱۰ برابرشو بهش بده😆😆😆

😁😁😁اشكااال نداره بدههه

فقط بدهههه

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

1475
اخییی عزیزممممم فک‌کردم تاپیک منو دیدی لحظه ای دلت کرفته خواشتم معذرت خواهی کنم که خیالمو راحت کردی ...

نه بابا من تاپيكاي شماهارو ببينم بيشتر ذوووق ميكنم براتون دلم نميگيره خيالت رااحت😍😍😍😍

بیا بابا

نمیشه برم به نی نی یار بگم پشیمونم ک برات پشم گرو گذاشتم؟

به دوستم میگم چرا باسنت انقد بزرگه؟؟؟ میگه خدا بیامورز مادرم جای پودر بچه بکینگ پودر میزد بهم.....                                                                                                  
بیا بابا

چقد من ميترسممم از اين استيكره خيلي ترسناكه

8
نه بابا من تاپيكاي شماهارو ببينم بيشتر ذوووق ميكنم براتون دلم نميگيره خيالت رااحت😍😍😍😍

خب خداروشکر

اخه یه خانمه منو شست گذاشت جلو افتاب😐😰😢

فقط 39 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یکسالی پرنسس مامانش😍❤️💋. 👇🏻بخونید                لطفا دعاکنین شوهرم بدون این که پشیمون بشه خونمونو بسازه😢😥

😭یه شوهر چش ابی پیدا کنم بچم این شکلی میشه؟

به دوستم میگم چرا باسنت انقد بزرگه؟؟؟ میگه خدا بیامورز مادرم جای پودر بچه بکینگ پودر میزد بهم.....                                                                                                  
1474
اسمشم بذاری ریحانه😁😁😁

😍😍😍

فرشته من بيااد بغلمممم اسمش مهم نيست😁😁

انشالله که دختر دار میشی به زودی .😘😘😘

انشالله خدا از دهنت بشنوه😍

خب خداروشکر اخه یه خانمه منو شست گذاشت جلو افتاب😐😰😢

لابد ما بچه نداريم چرا عكس ميذاري!😑

نمیشه برم به نی نی یار بگم پشیمونم ک برات پشم گرو گذاشتم؟

اینجا نی نی سایته یه قانون کثیف داره هرکی وارد بازی بشه را برگشتی نداره تا تهش باید بری یا میکشی یا کشته میشی😈😈

1450