1464
1459
عنوان

خدايااااااا ❤️❤️❤️❤️❤️❤️nazaniiiin

| مشاهده متن کامل بحث + 25130 بازدید | 1268 پست
خدایا دوروغ میگه به این و فرهاد یه ۸ قلو پسر بده 😅😁

عاقا نههههه😣😣😣😂😂😂😂

دختر بده ديگه من ارزوهام براي دختره

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤
برن ته صف به بقیه هم برسه دیگه 😄😄😄

اهااااا

فقط 39 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یکسالی پرنسس مامانش😍❤️💋. 👇🏻بخونید                لطفا دعاکنین شوهرم بدون این که پشیمون بشه خونمونو بسازه😢😥

میخوای وام بگیری؟یا واسه وامت ضامن نیاز داری؟

هرکدوم رو بخوای تو وامیار میتونی پیدا کنی تازه ، ما بهت مشاورم میدیم

وامیار مشاور هوشمند مالی شما

از شمام خوشم میاد 😍

جونز لطف داری😍😍❤

به دوستم میگم چرا باسنت انقد بزرگه؟؟؟ میگه خدا بیامورز مادرم جای پودر بچه بکینگ پودر میزد بهم.....                                                                                                  چرا میگن مردا اشپزی بلد نیستن؟بابای من هروقت املت درس میکنه خیارشو خودش رنده میکنه👀
1436
جونز لطف داری😍😍❤

😂❤️

میخندمو دلگیرمو میبینمو میمیرمو از این دنیا بیزارمبیزارمو بیطاقتم بیتابی شد عادتم آروم آروم میبارم                                                          ******            *******          *******          زخمای این زمونه بیرحمه کسی درداتو نه نمیفهمهواسه اونی که بیشتر فهمید دیگه آروم شدن فقط وهمه , فقط وهمه          

انشالله😍

فقط 16 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه براي خوب شدن رابطمون یه صلوات کوچولو بفرستي؟فرستادي بگو برات ايت الكرسي بخونم يه ثانيه وقت تو رو ميگيره ولي ممكنه با همون يدونه خدا دل منو يهويي شاد كنه با تموم شدن تيكر و روز تولدش رابطمون خوب ميشه مثل سالاي اول اشناييمون،خدا جوني شكرت ميدونم كه نااميدم نميكني  دستمو رد نكن  
انشالله عزیزم خدا یکی به توبده یکی به من.شوهرم خیلی وقته یه ترنم میخواد😍

انشالله جفتمونم به بچه هامون برسيم 

بزنيم زير بغلمون ببريمش😍😍😍❤️❤️❤️

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤
1449
آمین خواهرتم از آب بکش بیرون عین قلیون صدا میده

😒باز تو عنتر اومدی

به دوستم میگم چرا باسنت انقد بزرگه؟؟؟ میگه خدا بیامورز مادرم جای پودر بچه بکینگ پودر میزد بهم.....                                                                                                  چرا میگن مردا اشپزی بلد نیستن؟بابای من هروقت املت درس میکنه خیارشو خودش رنده میکنه👀
به زندگي برسيم الان ديدم داره به عكس يه دختر بچه نگاه ميكنه دلم رفت براش😅

ببین نازی نشدا 😒

اگه نی نی سایتی اصیل بودی الان باید تاپیک میزدی : بچه ها بیاین 😲 خیانت شوهرم 😨 با عکس یه دختربچه 🤐 به من 😐 همشم تقصیر این برنامه شبکه ۳ عه ک تبلیغ چندهمسری میکنه 😶

دوستان متاسفانه باید با حقیقت رو به رو بشیم 😩 خدا سر قضیه ی سیب خیلی ناراحت شد و ما رو به زمین تبعید کرد 😣 تور مسافرتی نیومدیم که بهمون خوش بگذره 🙄 تبعید شدیم بابا تبعید 😐 
😂❤️

آمین خواهرتم از آب بکش بیرون عین قلیون صدا میده

اون ديگه دست من نيست 

هرجا ميخواد ميره ميندازه خودشو

1474
به زندگي برسيم الان ديدم داره به عكس يه دختر بچه نگاه ميكنه دلم رفت براش😅

اخییی عزیزممممم

فک‌کردم تاپیک منو دیدی لحظه ای دلت کرفته خواشتم معذرت خواهی کنم که خیالمو راحت کردی😂

انشالا به همین زودی یه جیگرشو میارییییییی

فقط 39 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یکسالی پرنسس مامانش😍❤️💋. 👇🏻بخونید                لطفا دعاکنین شوهرم بدون این که پشیمون بشه خونمونو بسازه😢😥
ببین نازی نشدا 😒 اگه نی نی سایتی اصیل بودی الان باید تاپیک میزدی : بچه ها بیاین 😲 خیانت شوهرم 😨 ...

واااي😂😂😂😂عاشقتم

امشب بَلا شدي گويا

عا دیدم صدا عن خشک میا اومدم دیدم افتادی تو آب😒

برو بابا

1331