1735
1804
عنوان

خدايااااااا ❤️❤️❤️❤️❤️❤️nazaniiiin

25896 بازدید | 1302 پست

خدايااا 

به منو فرهادم يه دختر خوشگل و نااز بده ما بريمممم😍😍😍

(خواستم دعا كنم توو دلم مونده بود)😁

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤

نه بسته ام به کس دل           نه کسته بس ده من بل               به دوستم میگم: چرا انقد باسنت بزرگه؟؟؟؟ میگه خدا بیامورز مادرم جای پودر بچه بیکینگ پودر میزد بهم ....                            هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و آن هارا میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به نوح گف: اول حیوانات رو نجات بده!!!

کافه خوندنی، جایزه نقدی برای مطالعه و پاسخ به سوالات، 

هر ماه یک جایزه ۱ میلیون تومانی، ۲ جایزه پانصد هزارتومانی و ۱۵ جایزه دیگر، برای ورود اینجا کلیک کنید

1805

ان شاالله😍

میخندمو دلگیرمو میبینمو میمیرمو از این دنیا بیزارمبیزارمو بیطاقتم بیتابی شد عادتم آروم آروم میبارم                                                          ******            *******          *******          زخمای این زمونه بیرحمه کسی درداتو نه نمیفهمهواسه اونی که بیشتر فهمید دیگه آروم شدن فقط وهمه , فقط وهمه          

ای جوووووون

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند عند لطافت،عند بخشش،عند بیخیال شدن،عند چشم پوشی و عند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
1783
انشالااااااا حالا کجا برید؟؟

به زندگي برسيم

الان ديدم داره به عكس يه دختر بچه نگاه ميكنه دلم رفت براش😅

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤

از شمام خوشم میاد 😍

میخندمو دلگیرمو میبینمو میمیرمو از این دنیا بیزارمبیزارمو بیطاقتم بیتابی شد عادتم آروم آروم میبارم                                                          ******            *******          *******          زخمای این زمونه بیرحمه کسی درداتو نه نمیفهمهواسه اونی که بیشتر فهمید دیگه آروم شدن فقط وهمه , فقط وهمه          
1794
1651