2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون خیلیا هنوز فکر میکنن داستان واقعیه گفتم به شما بگم بدونین 

من یاد تاپیکای داستان زندگی توی نینی سایت افتادم که آخرش گندش درمیاد سرکاری بوده 😁

برای سلامتی دخترم و نی نی توی دلم یه صلوات بفرستین. ان شاالله خودتون هم حاجت روا بشین ⚘🌷⚘🌷⚘🌷
من اول که خوندنش رو شروع کردم دیدم نوشته طبق مستندات تاریخی نوشته شده و کاملا واقعیه. ولی الان که وس ...

مگه جلد دومم داره ؟؟؟

محو رخسار تو ابلیس شد و سجده نکرد مات و مبهوت فقط گفت عجب سیمایی....💚
2728
من اول که خوندنش رو شروع کردم دیدم نوشته طبق مستندات تاریخی نوشته شده و کاملا واقعیه. ولی الان که وس ...

دقیقا مثل من نصفشو خوندم به وجد اومده بودم ک وااای عجب واقعیت جذابی بعد رفتم سرچ کردم دیدم نه بابا واقعیت نیست ک داستاااانه کلا زده شدم بقیشو رغبت نکردم بخونم تصوراتم ریخته بود بهم آخه😂🖐

واقعی هست نصف چیزاش ولی خب نویسنده یکم توش دست برده

ی صلوات برا حاجت دلم بفرستید الا مَنْ یَعْلَمُ وَ هُوَ الْلَّطیفُ الْخَبیرُ
2738

از کجا به این نتیجه رسیدید؟

تاریخی نیست ولی به قلم سینوهه نوشته شده تا جایی که میدونم

متاسفانه هرچی رو که ممد نبود و ندید، ما هستیم و داریم با کیفیت ۱۰۸۰ می‌بینیم!!
چطوری فهمیدی؟

یه چیزایی باعث شد شک کنم. بعد رفتم نقد و بررسی ها و دلایل رد سندیتش رو خوندم و دیدم بعلهههه شک ام درست بوده

برای سلامتی دخترم و نی نی توی دلم یه صلوات بفرستین. ان شاالله خودتون هم حاجت روا بشین ⚘🌷⚘🌷⚘🌷

نه عزیزم ،واقعا طبق مستندات تاریخی هست،حتی بنظرم واسه فیلم حضرت یوسف هم ازش بعنوان منبع استفاده کردن ولی گویا میکا والتاری بشدت مخالف یگانه پرستی هست بخاطر همین تا حدودی نوشتهاش رو به غرض ورزی رفته

خاهر من،عزیز من،عشق من،جیگر من،مادر من،دختر من،بانوی من،نکنننننننننننننن.....لایک نکنننن.....عاقا لایکم نکنننننن😣😣😣😣😣😣

عزیزم من کتاب سینوهه رو خوندم کتاب پر کششی هست و بالای هزار صفحه. اما اصل کتاب 60 صفحه است مترجم انقدر داستان سرایی کرده که از روال تاریخی خارج شده. میتونی چندتا نقد از کتاب و سرچ کنی بخونی متوجه میشی

به هر که می‌نگرم در شکایت است، در حیرتم که گردش گردون به کام کیست....
2706