2703
2553
عنوان

دوس پسرم امشب بدون هیچ دلیلی پیداش نبود😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 783 بازدید | 60 پست
من زیادی تحویل میگیرم هرکی نمیخواد بره گم شه

خب برین بگین فلانی گم شو از زندگیم 

مگه سخته اینکار؟

عقاید من مال من ؛ عقاید شما مال شما . اگر اختلاف نظری هست نیازی به توهین و گزارش زدن نیست مستقیماً بگو ! 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بیشوره دا😭😭😭میگه خستم یه موقع میبینم جواب نمیده ببینمش فقط 

خب مردا مث ما زنا نیستن ساعتها بشینن چت کنن فقط ..... خسته باشن با تریلی هم نمیتونی بلندشون کنی... 

〽اين نيز بگذرد〽ماكه خندان ميرويم😊🚶🏼
خب برین بگین فلانی گم شو از زندگیم  مگه سخته اینکار؟

اون که فقط همین یع شب پیداش نبود اگه لازم بدونم حتمابهش میگم

برای خلاص شدن از تنهایاتون روخودتون برچسب تخفیف نچسبونین💔💔
2456
خب مردا مث ما زنا نیستن ساعتها بشینن چت کنن فقط ..... خسته باشن با تریلی هم نمیتونی بلندشون کنی...&n ...

آخه من میرم پیشش خسته هم باشه نمیزاره من بخوابم منم حرصم میگیره حالا ازش دورم میگیره میخوابه

اون که فقط همین یع شب پیداش نبود اگه لازم بدونم حتمابهش میگم

ببین

ادمای اضافی رو بیشتر از یک ساعت وقت نده

اگه مطمئنی تحویلش گرفتی و رابطه دو طرفه بوده حالا پیام نداده و هوا برش داشته حذف کن بره

عقاید من مال من ؛ عقاید شما مال شما . اگر اختلاف نظری هست نیازی به توهین و گزارش زدن نیست مستقیماً بگو ! 
2714
چیرومیدادی    

همه ی دادنی هارو😂

‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه

مهم نباشه برات رابطتت که جدی نیست 

اگه جدی بود اره ⁦(●__●)⁩

هیچ وقت تو دنیای مجازی غصه خوشبختی دیگران رو نخور اون اگه خوشبخت بود اون گوشی کوفتی از دستش میوفتاد😒خوشبختی به گفتن نیست به حس کردنه・_・;)⁩
2706