2737
2734
بچها ما دمپایی پاره میدادیم چغندر میگرفتیم 

ما گز کیلویی میگرفتیم

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه خاطراتی زنده شد واقعا با بعضیاش اشک ریختم قلبم فشرده شد... بچه های الآن هرگز دوران جنگ و پس از جن ...

آره واقعا.خیلی خوب بود همه مردم تقریبا تو یه سطح بودن و کسی دل کسی رو نمیسوزوند.

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ
رشت عزیزم چطور؟

خییلی خاطراتت شبیه خاطرات خودم و محلمون بود😢😢 یه لحظه حس کردم از همکلاسیهای خودمی شاید

چه ڪردم بــا خودم ڪه مــــرگ و زندگــــی برام فرقی نداره...💔   💔رنجیـــدم ولی خنـــدیدم ڪسی نفهمیــد کہ چقـــدر درد دیدم...💔.💔.💔
2731
بچها ما دمپایی پاره میدادیم چغندر میگرفتیم 

ما جوجه رنگی میخریدن😢

چه ڪردم بــا خودم ڪه مــــرگ و زندگــــی برام فرقی نداره...💔   💔رنجیـــدم ولی خنـــدیدم ڪسی نفهمیــد کہ چقـــدر درد دیدم...💔.💔.💔

من تاپیک رو از صفحه 1خوندم تا اینجا همش با بغض چقدر دلم برای جوونی مامان و بابام تنگ شده چقدر سرحال بودن چقدر خوشکل بودن چرا قدر اون روزها  رو ندونستم مهمون کنار همممممم😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

وقتی مامان یکی میومد تو مدرسه چقد طرف رو تحویل می گرفتیم جلو مامانش کلاس میذاشتیم

2738

دفتر صدبرگ یادتونه دو طرفش رو با خط کش دوتا خط می کشیدیم

واسه آبخوری مأمور میگذاشتن تا کسی با دست اب نخوره اگرم میخورد اسمشو میدادن به دفتر😂

بچه ها یادتونه نون خشک میدادیم به نون خشکی بعد بجاش جوجه رنگی بهمون میداد؟؟

وقتی فردی شما را می آزارد به این دلیل است که خودش در اعماق وجودش در رنج است…در واقع رنجی که او به شما می رساند زجرهای لبریز شده درونی خودش هستند ، چنین انسانی به تنبیه احتیاج ندارد بلکه فقط کمک میخواهد.

یه چیز دیگه یادم اومد که یادمه دبستان بودم کلاس که تعطیل میشد میموندم سر کلاس تا همه برن با گچ رنگیا سر تخته کلی چیز مینوشتم و عکس فلان معلمو میکشیدم فرداش میومدیم سرکلاس مبصر میگفت کی اینا رو کشیده زود زود پاکشون میکرد منم میخندیدم تو دلم! آخیش چه دورانی بود بچه ها الان با شوهرم ۱۰ روزه قهرم برا زندگیم و آرامشم صلوات میفرستید ممنون میشم هرکی فرستاد لایکم کنه🙏🙏🙏

وقتی فردی شما را می آزارد به این دلیل است که خودش در اعماق وجودش در رنج است…در واقع رنجی که او به شما می رساند زجرهای لبریز شده درونی خودش هستند ، چنین انسانی به تنبیه احتیاج ندارد بلکه فقط کمک میخواهد.
2706