2726

این شامپو ها که هنوز هم تو فروشگاه هست  یه چیز نایاب میذاشتی 

ز آتش پنهان عشق هر که شد افروخته    *    دود نخیزد از او، چون نفس سوخته    *   دلبر بی خشم و کین، گلبن بی رنگ و بو ست    *   دلکش پروانه نیست، شمع نیفروخته     *   در وطن خود گهر، آبله ای بیش نیست  *   کی به عزیزی رسد، یوسف نفروخته

پسر شجاع که پدر داشت ، پدرش اسم نداشت !!1

ز آتش پنهان عشق هر که شد افروخته    *    دود نخیزد از او، چون نفس سوخته    *   دلبر بی خشم و کین، گلبن بی رنگ و بو ست    *   دلکش پروانه نیست، شمع نیفروخته     *   در وطن خود گهر، آبله ای بیش نیست  *   کی به عزیزی رسد، یوسف نفروخته

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جامدادی لاکچری اون دوران آخرشم حسرتش ب دلم موند😩

من شهرستانم یه زن‌عموی تهرانی دارم که همیشه برامون لوازم‌تحریر میخرید یا میاورد یا میفرستاد خدا خیرش بده نزاشت حسرت این‌لاکچریا به دلم بمونه

سخت ترین‌روزای زندگیمو میگذرونم
الهی بگردم  منم نتونستم بخرم

من شهرستانم یه زن‌عموی تهرانی دارم که همیشه برامون لوازم‌تحریر میخرید یا میاورد یا میفرستاد خدا خیرش بده نزاشت حسرت این‌لاکچریا به دلم بمونه

2728
من شهرستانم یه زن‌عموی تهرانی دارم که همیشه برامون لوازم‌تحریر میخرید یا میاورد یا میفرستاد خدا خیرش ...

خدا رو شکر 

ما هم 5 تا بچه بودیم 

مامانم کلا وسایل ساده میخرید برامون 

ی سال من انقدر گریه کردم شام نخوردم مداد نوکی برام خرید 

همون اتود 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
خدا رو شکر  ما هم 5 تا بچه بودیم  مامانم کلا وسایل ساده میخرید برامون  ی سال من ان ...

من وقتی ۷سالم‌بود بابام‌فوت کرد چهاربچه بودیم همه ابتدایی 

مامانم نزاشت حسرت چیزی به دلمون‌بمونه همیشه از همه همکلاسی ها باکلاستر بودیم‌البته عموها کم نمیزاشتن خداخیرشون بده

الان‌از پسر همین زن عمو که میگم خوشم میاد ولی اون کجا و من کجا 

من وقتی ۷سالم‌بود بابام‌فوت کرد چهاربچه بودیم همه ابتدایی  مامانم نزاشت حسرت چیزی به دلمون‌بمو ...

وا چه اشکالی داره 

به نظرم بهش بگو 

بیا خصوصی بهت بگم 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
من وقتی ۷سالم‌بود بابام‌فوت کرد چهاربچه بودیم همه ابتدایی  مامانم نزاشت حسرت چیزی به دلمون‌بمو ...

منم پدرم وقتی 18 سالم بود فوت کرد 

بازی الک و دولک

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
بازی الک و دولک

این یارو ک داره الک دولک بازی میکنه خودش نوستالژیکه 

دمپاییاشو ببین   

2706