2733
2734

رسیدیمو رسیدیم...

کاش ک نمیرسیدیم...

تو راه بودیم خوش بودیم...

سوار خرگوش بودیم...

تو سرویس مهد میخوندیم اینو😍😍😍

خدایا کمتر‌‌‌‌‌‌‌‌ خلق ‌‌‌‌‌‌‌میکردی ولی با کیفیت تر       وقتی جواب ریپلیتو نمیدم...یعنی به تو چه اخه فضول بی فهم...قاشق نشستگان بسیارند  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گردو...

شکستم...

بادوم...

شکستم...

سیگار...

کشیدم😂😍

خدایا کمتر‌‌‌‌‌‌‌‌ خلق ‌‌‌‌‌‌‌میکردی ولی با کیفیت تر       وقتی جواب ریپلیتو نمیدم...یعنی به تو چه اخه فضول بی فهم...قاشق نشستگان بسیارند  
افراد باتمام قوا بخندید    یادش بخیر

چی بود این

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
2731
نه بابا هنر و فارسیش که یادمه

عزیزم من دهه شصتی ام هنر این شکلی نبود فقط فارسی کلاس اولمون اون شکلی بود

انشالله منم مادر یه فرزند صالح و سالم و زیبا و باهوش میشم میشه برام دعا کنین دوستان 
آره خوب رضا شاهرودی رو یادمه دوست من عاشقش بود وهمیشه روزنامه ای که عکس اون بودو میخرید و دیوونه &nb ...

آره من خودم مهرداد مهدوی کیا و فرهاد مجیدی دوست داشتم اما بروز نمیدادم اتاق دیوارش پر بود از عکساشون 😂😂😂 اما دخترا کشته مرده بازیکنان بودن 😂😂😂

خب زیادی دوستش دارم اما درکم نمیکنه و نمیفهمم    چونکه عاشقشم بخاطرش از همه بریدم مگه گناهه خب عشقمه     اما همیشه غرورم در کنار عشقم داشتم حاضر نیستم بخاطر هیچ کس حتی عشقم جز فرزندم غرورم رو بشکنم غرورم بخاطر دخترم میشکنم همین دخملم عشق مامان و باباشه 💖💖💖
2738

خب زیادی دوستش دارم اما درکم نمیکنه و نمیفهمم    چونکه عاشقشم بخاطرش از همه بریدم مگه گناهه خب عشقمه     اما همیشه غرورم در کنار عشقم داشتم حاضر نیستم بخاطر هیچ کس حتی عشقم جز فرزندم غرورم رو بشکنم غرورم بخاطر دخترم میشکنم همین دخملم عشق مامان و باباشه 💖💖💖
وای خدا رو شکر من دهه ی هشتادی ام.کتاب های ما الان خیلی شیک تر از ایناست.اینا دهاتین

لذتی ک ما با اونا داشتیم الان با کتابای شما نداریم

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ای جان همه گلای هلند🪷🪷🪷🦋دافا با موها و پای بلند 😌🤪💃https://abzarek.ir/service-p/msg/1821594�🦋دلم گریه میخواد کجاست شونه هات🥀🖤کجا رفتی ای حس آرامشم؟🥀🖤میخوام شبایی رو که بارونیم 🥀🖤با آرامش دستات آروم بشم🥀🖤 https://abzarek.ir/service-p/msg/1817457 دلتنگتم همه کسم🥀

کیا انجام دادن 😂😂😂

2706