1507
1482

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1484
پدر همشون دربیاد که پدرمون رو درآوردن... بدبختای عقده ای...البته دوران ابتدایی خیلی بهم خوش گذشت ...

آره منم یادمه چقدر معلمامون عقده ای بودن الان فکرشو میکنم میگم با اون سن خجالت نمیکشیدن سربه سر یه بچه ۸_۹ساله میذاشتن.....راس میگی کلاسا همیشه یه سوگولی و یه تعداد خودشیرین دورش داشتن 😂😂😂

جاهای خالی زندگی آدما مثل یه درد مزمنه، با دوستات میری بیرون، سرکاری سرت شلوغه، میری مسافرت...اما تو غروب یه روز تعطیل وقتی خبری از روزمرگی های زندگیت نیست، یکهو زخم کهنه ت سر وا میکنه با همون شدت اونقدر به قلبت میکوبه که یادت بیاد خلأهای زندگی با هیچ سرگرمی پر شدنی نیستن، و اینه همون واقعیت تلخی که یادت میندازه این درد مزمن مهمون همیشگیت بوده حتی اونوقتا که داشتی میخندی تا شاید فقط شاید حجم نداشته هاتو فراموش کنی، و من چقدر از این حالت بینابینی بیزارم.
خب بزن خودت

من ساعت کاریم جوریه که نمی تونم همش آنلاین باشم و با بقیه تبادل نظر کنم،در غیاب مدیر  تایپیک بی روحه

روشن ترین تکلیف ما همان تکلیف دبستان بود...!!    هرچه فکر میکنم باقی عمر تکلیفمان بلاتکلیفی بود و بـــَــــــــس ...
1334
امضات یعنی چی؟

عزیزم یعنی وقتی موفقیتی بدست میاری همه میخوان سهمی داشته باشن ما گفتیم ما راهنمایی کردیم ما دعا کردیم 

ولی وقتی شکست میخوری از این ماها ومن ها خبری نیست میشی خودت واشتباهات خودت 

خودت بی عقلی  تو بی تجربه ای  تو مشورت نکردی  از اولشم معلوم بود  مقصر اول وآخر خودتی 

شکست یتیم است ولی پیروزی هزار پدر دارد.