1464
1520

چقد غصم میگیره...بچه ها با این دلتنگی باید چیکار کرد؟😔

اگه ی لحظه از ته دلتون برام دعا کنین گره از کارام باز شه خیلی بهم محبت کردین شاید خدا به خاطر دل پاک شما بهم نظر کنه❤مرسی

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1475
واسه آبخوری مأمور میگذاشتن تا کسی با دست اب نخوره اگرم میخورد اسمشو میدادن به دفتر😂

وای چه اذیتا که نمیکردن مارو 😂 دلم واسه خودم میسوزه یبار جا گذاشته بودم لیوانمو هلاک شدم از تشنگی، بچه هام واسه این چیزا کم طاقتن....چقد بهمون سخت میگرفتن 

جاهای خالی زندگی آدما مثل یه درد مزمنه، با دوستات میری بیرون، سرکاری سرت شلوغه، میری مسافرت...اما تو غروب یه روز تعطیل وقتی خبری از روزمرگی های زندگیت نیست، یکهو زخم کهنه ت سر وا میکنه با همون شدت اونقدر به قلبت میکوبه که یادت بیاد خلأهای زندگی با هیچ سرگرمی پر شدنی نیستن، و اینه همون واقعیت تلخی که یادت میندازه این درد مزمن مهمون همیشگیت بوده حتی اونوقتا که داشتی میخندی تا شاید فقط شاید حجم نداشته هاتو فراموش کنی، و من چقدر از این حالت بینابینی بیزارم.
1485

بچه ها شبکه تماشا، جنگجویی کوهستان رو گذاشته هر شب ساعت 7

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
وای چه اذیتا که نمیکردن مارو 😂 دلم واسه خودم میسوزه یبار جا گذاشته بودم لیوانمو هلاک شدم از تشنگی، ...

پدر همشون دربیاد که پدرمون رو درآوردن...

بدبختای عقده ای...البته دوران ابتدایی خیلی بهم خوش گذشت جز سوم که همش از معلمم کتک میخورم...حالا بگو چرااااا...بخاطر اینکه نه پاچه خوار بودم نه دوستِ دخترش

آخه دخترش همکلاسیم بود،درس منم ازش بهتر بود،هروقت هم جایزه یا تشویقش میکردن من نفر اول اعتراض میکردم

البته معلمم بدجور مریض و عقده ای بود

روشن ترین تکلیف ما همان تکلیف دبستان بود...!!    هرچه فکر میکنم باقی عمر تکلیفمان بلاتکلیفی بود و بـــَــــــــس ...

بنظرم یه تایپیک بزن که بیایم اسم هرچی بدترین و بهترین معلم و ناظم ومدیر است بگیم و نظر بدیم شاید تونستیم بعضی هاشون رو پیدا کنیم

روشن ترین تکلیف ما همان تکلیف دبستان بود...!!    هرچه فکر میکنم باقی عمر تکلیفمان بلاتکلیفی بود و بـــَــــــــس ...

همشون خوب بود جز کارت صدآفرینننننن

دیدمش داغم تازه شدددددد...کلکسیونی از این کارتا دارم و به هیچ دردی نخوردددددد...الان خیلی پشیمونم که معدل هام همش ۲۰بود،،دلم میخواد برگردم صفر بگیرم،بیرونم کنه معلم،اذیتش کنم،،،

تصمیم گرفتیم خانوادگی که بچه مون بالای ۱۳-۱۴گرفت کتک بخوره که چرا درس خونده....

والاااا من چقدر دفتر و خودکار حروم کردم،،پول همونا رو جمع میکردم الان یکی از سهام دارای اپل بودمممم

1474
همشون خوب بود جز کارت صدآفرینننننن دیدمش داغم تازه شدددددد...کلکسیونی از این کارتا دارم و به هیچ ...

ای خواهر منم مثل شماچندتا از این کارتای صدآفرین و هزارآفرین دارم 

الان که سی سالمه با خودم میگم چه اشتباهی میکردم فقط سرَم توی درس و کتاب بوده

هییییییییییییی

ای خواهر منم مثل شماچندتا از این کارتای صدآفرین و هزارآفرین دارم  الان که سی سالمه با خودم میگ ...

اینا به کنارررررر

اینکه از تلویزیون و مهمونی و بازی و... می زدیم اینم به کنارررر

من اعصابم واسه استرس دیکته و امتحانات مسخره شون...و گریه هام واسه ۱۹/۵ داغووووونه

1514