1822
1823

حال دلم عوض شد گریه ام گرفا😭😭😭😭

منم میخوام لاغر شم          قبلا ۷۸ بودم 😩>>  وزن الان ۷۱/۸۵  😒   >>هدف اول 70 😊🔒  هدف دوم 65 😃🔒   هدف سوم ۶۰ 😘🔒 هدف نهایی ۵۸ 🔒😌
من یه بار اون بادکنک بزرگه رو بردم بعد از اون یادم نمیاد موفقیتی داشته باشم    

امضات یعنی چی؟

خدایا کمتر‌‌‌‌‌‌‌‌ خلق ‌‌‌‌‌‌‌میکردی ولی با کیفیت تر       وقتی جواب ریپلیتو نمیدم...یعنی به تو چه اخه فضول بی فهم...قاشق نشستگان بسیارند  

با اجازه استارتر گل و عزیز

دوستان بعد از نماز ظهرم میشه خوند دعارو

لطفا تاپیکو بخونید

بیاید کنار هم چله ی جدید رو شروع کنیم از ۲۱ آبان انشالله چیزی ب تکمیل لیست نمونده .پیشاپیش حاجتروا انشالله

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3308774/چله-ایه-ی-۲۹-سوره-مومنون-برای-خانه-دار-شدن-خیییلی-مجرب-بیاین-دوستان

گروه نارنجی بامدار خمار عزیز😍   شروع رژیم (۱مهرماه)                            وزن فعلی ۷/۱۳ ( ۷۳۸۰۰)          وزن اولیه (۷۵) هدف اول (۷۰) هدف دوم( ۶۵)😜 هدف سوم (۶۰)😍😍😍  میخوام ی خانوم خوشگل و خوش اندام بشم اول واسه دل خودم دوم واسه همسر عزیزم و سوم ی مادر زیبا و جذاب واسه بچهام 😍 معلومه ک میتونم پ ن پ 😒   ۹/۹/۹۹مامانم ب آرزوش رسید امروز اسباب کشی کرد ب خونه ای ک سالها آرزوشو داشت ب خونه ی خوشگلش .ایشالله ی عمر لذتشو ببره😍                        اگر مستاجری بعد از هر نماز ۱۴ بار بگو یا جواد و یا بعد از نماز صبح یا نماز ظهر ۷۰ مرتبه تا ۴۰ روز  آیه ی ۲۹ سوره ی مومنون رو بخون .سر نمازات منو هم یاد کن😘

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

جامدادی لاکچری اون دوران آخرشم حسرتش ب دلم موند😩

الهی بگردم 

منم نتونستم بخرم 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
1883

تا به حال ب این موضوع فکر نکرده بودم   

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
1893

این شامپو ها که هنوز هم تو فروشگاه هست  یه چیز نایاب میذاشتی 

ز آتش پنهان عشق هر که شد افروخته    *    دود نخیزد از او، چون نفس سوخته    *   دلبر بی خشم و کین، گلبن بی رنگ و بو ست    *   دلکش پروانه نیست، شمع نیفروخته     *   در وطن خود گهر، آبله ای بیش نیست  *   کی به عزیزی رسد، یوسف نفروخته

پسر شجاع که پدر داشت ، پدرش اسم نداشت !!1

ز آتش پنهان عشق هر که شد افروخته    *    دود نخیزد از او، چون نفس سوخته    *   دلبر بی خشم و کین، گلبن بی رنگ و بو ست    *   دلکش پروانه نیست، شمع نیفروخته     *   در وطن خود گهر، آبله ای بیش نیست  *   کی به عزیزی رسد، یوسف نفروخته
جامدادی لاکچری اون دوران آخرشم حسرتش ب دلم موند😩

من شهرستانم یه زن‌عموی تهرانی دارم که همیشه برامون لوازم‌تحریر میخرید یا میاورد یا میفرستاد خدا خیرش بده نزاشت حسرت این‌لاکچریا به دلم بمونه

من‌در تاریخ۹/۹/۹۹ازدواج‌کردم‌با کسی که‌دوسش دارم و خوشبختم
الهی بگردم  منم نتونستم بخرم

من شهرستانم یه زن‌عموی تهرانی دارم که همیشه برامون لوازم‌تحریر میخرید یا میاورد یا میفرستاد خدا خیرش بده نزاشت حسرت این‌لاکچریا به دلم بمونه

من‌در تاریخ۹/۹/۹۹ازدواج‌کردم‌با کسی که‌دوسش دارم و خوشبختم
من شهرستانم یه زن‌عموی تهرانی دارم که همیشه برامون لوازم‌تحریر میخرید یا میاورد یا میفرستاد خدا خیرش ...

خدا رو شکر 

ما هم 5 تا بچه بودیم 

مامانم کلا وسایل ساده میخرید برامون 

ی سال من انقدر گریه کردم شام نخوردم مداد نوکی برام خرید 

همون اتود 

1718