1507
1411

حال دلم عوض شد گریه ام گرفا😭😭😭😭

گروه نارنجی❤وزن شروع من: ۷۷/۰۰❤وزن جدید:   بعدا میگم ❤وزن هدف: ۵۲❤هدف اول: ۶۹❤هدف دوم: ۶۵❤هدف سوم: ۶۱❤هدف چهارم: ۵۸❤هدف پنجم: ۵۵❤هدف ششم:۵۳❤❤هدف نهایی۵۲❤❤قدم ۱۶۲تاپیک بامداد خمارتاریخ شروع لاغریم ۲۴ مهرماه ۹۸❤
من یه بار اون بادکنک بزرگه رو بردم بعد از اون یادم نمیاد موفقیتی داشته باشم    

امضات یعنی چی؟

خدایا کمتر‌‌‌‌‌‌‌‌ خلق ‌‌‌‌‌‌‌میکردی ولی با کیفیت تر       وقتی جواب ریپلیتو نمیدم...یعنی به تو چه اخه فضول بی فهم...قاشق نشستگان بسیارند  

با اجازه استارتر گل و عزیز

دوستان بعد از نماز ظهرم میشه خوند دعارو

لطفا تاپیکو بخونید

بیاید کنار هم چله ی جدید رو شروع کنیم از ۲۱ آبان انشالله چیزی ب تکمیل لیست نمونده .پیشاپیش حاجتروا انشالله

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3308774/چله-ایه-ی-۲۹-سوره-مومنون-برای-خانه-دار-شدن-خیییلی-مجرب-بیاین-دوستان

گروه آبی بامدادخمار :وزن اولیه: ۷۵ ، وزن هدف:۶۴ قد ۱۶۴                        اگر مستاجری بعد از هر نماز ۱۴ بار بگو یا جواد و یا بعد از نماز صبح یا نماز ظهر ۷۰ مرتبه تا ۴۰ روز  آیه ی ۲۹ سوره ی مومنون رو بخون .سر نمازات منو هم یاد کن😘

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

خدایا به برکت و خاطر عزیز ترین بندگانت تمام ما مجرد ها رو مزدوج کن چه دختر چه پسر ....چی میدونم والا ......................یکیم پیدا بشه به ما  بگه شو شو والا بوخودا  از بس اینجا ملت گفتن ادم دلش میخواد......😐😐😐😢😢😭😭😭
1484

من همیشه کتاب فارسیم سه ماه مونده به آخرسال کلا داغون میشد به بارم یه کتاب دیگه مامانم برام گرفت  

وزن اولیه۶۸...وزن فعلی ۶۵..وزن هدف ۶۰...   توکل بر خدا وکمک دوستانم به هدفمون برسیم....تاپیک لاغری خانومای ۸۵کیلویی
1432
1476
جامدادی لاکچری اون دوران آخرشم حسرتش ب دلم موند😩

من شهرستانم یه زن‌عموی تهرانی دارم که همیشه برامون لوازم‌تحریر میخرید یا میاورد یا میفرستاد خدا خیرش بده نزاشت حسرت این‌لاکچریا به دلم بمونه

خدایا دستمو بگیر حالم جهنمه
الهی بگردم  منم نتونستم بخرم

من شهرستانم یه زن‌عموی تهرانی دارم که همیشه برامون لوازم‌تحریر میخرید یا میاورد یا میفرستاد خدا خیرش بده نزاشت حسرت این‌لاکچریا به دلم بمونه

خدایا دستمو بگیر حالم جهنمه
من شهرستانم یه زن‌عموی تهرانی دارم که همیشه برامون لوازم‌تحریر میخرید یا میاورد یا میفرستاد خدا خیرش ...

خدا رو شکر 

ما هم 5 تا بچه بودیم 

مامانم کلا وسایل ساده میخرید برامون 

ی سال من انقدر گریه کردم شام نخوردم مداد نوکی برام خرید 

همون اتود 

1514