2726
عنوان

برای تاپیک " امروز بهش جواب مثبت دادم" سدنا خانم

| مشاهده متن کامل بحث + 714 بازدید | 54 پست
پسری ک عاشق ی رختره ه ازش این چیزارو میخاد؟؟

همه ی انسان ها می خوان (عشقی که یک بیس جنسی نداشته باشه به رابطه عاطفی زن و مردی تبدیل نخواهد شد)

اما اینکه زمان مطرح کردن و نحوه مطرح کردن و پذیرش پاسخش چی باشه تعیین کننده هست.

تصمیم من برای حضورم در نی نی سایت و اینکه به چه میزان فعالیت کنم یا نکنم تصمیمی کاملن شخصی هست. من اگر در تاپیک های شما حضور پیدا می کنم به این دلیل هست که وقتی کاربری در تبادل نظر تاپیک درج می کنه درحقیقت درجستجوی عقید دیگران درباره مسئله یا مشکلشه. پست گذاشتن بنده هم در تاپیک های شما هم به هیچ وجه به این معنا نیست که تصور می کنم عقاید من وحی منزله. خیر، من تنها و تنها عقیده م رو بیان می کنم. اگر به هر دلیل تمایل ندارید در تاپیکتون حضور پیدا کنم می تونید این موضوع رو صراحتن بیان کنید. اما هرگز و هرگز تلاش نکنید من رو به خاطر حضورم در اینجا مود اهانت قرار بدید. این ار علاوه براینکه رفتار غیراخلاقی بسیار زننده ای هست، مفید به فایده هم نیست. من به خاطر خوشایند اعضا در اینجا عضو نشدم که به خاطر نارضایتی شون بخوام از اینجا برم. نی نی سایت یک سرگرمی و وقت گذرونی برای من هست و انتخاب اینکه سرگرمی من چی باید باشه هرگز برعهده شما نیست. اگر درباره حضور آقایان در اینجا سوال یا شبهه ای دارید می تونید به این تاپیک مراجعه کنید:                                                                                      b2n.ir/589626        

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا مردها احساس نداره فقدر دنبال س.   ک.  س.   هستن خدا نهلتشون کنه

خدایا تو همه شرایط دستمو گرفتی این من بودم بنده ی بدی بودم تو خیلی خوبی ..از این به بعد سعی میکنم یه خورده از بدیم کم کنم🙏🙏
2728

اون خودشم همه اینارومیدونست ولی اصرار داشت ک کارخودشو میکنه و دلیلشم عشق و دوست داشتن بود تهشم گفت حتی بامشاور حرف میزنه اگه بگه نه بازم کارخودشو میکنه نفهمیدیم پس چرا تاپیک زد انگار فق میخواست تعریف کنهدنبال راهنمایی یا تظربقیه نبود 😐

بااینکہ داستانـ منوبَدنوشتی ولی توهنوزم خدای خوب منی💔

استارتر من بر اساس تجربم متوجه شدم پسرا یا از‌همون اول بخاطر س ک س میخانت یا عاشقت میشن و دوست دارن و میخان باهات ارامش بگیرن و مال خودشون باشی و فلان ک باز میشه همون س ک س

ما در پی روزی و اجل در پی ما میتازد
استارتر یعنی مردا هیچ وقت واقعا عاشق نمیشن؟ تا حالا برای خودت پیش نیومده جونت برای یکی دربره ولی پا ...

خوب معلومه مردها عاشق میشن! جون و زندگی و تمام داراییشون رو هم پای عشقشون میدن. ولی جنس عشقشون با عشق شما فرق میکنه. نمیشه از نگاه جنسی مرد چشم پوشی کرد. این عیب مرد نیست؛ ذاتیه که خدا در وجود مرد قرار داده 

یه مثال بزنم. اگر حس حسادت در وجود خانم ها هست و زندگی رو نگه میداره، این حس در درون آقایون اسمش میشه غیرت. ببین منشا اینا یکیه هاااا. نوع پیاده سازیش در زمینه وجودی مرد و زن متفاوته.

ولی حرف من در مورد این خانم یه چیز دیگست. حرفم اینه که کانالی که برای عاشق شدن باز شده، منطقی نیست! ایشون برای اون آقا نه نفر اوله و نه نفر آخر. 

http://ehda.ir/
http://www.mahak-charity.org/main/fa

باباحجت.. واقعا دمت گرم. زنده باشی.

دلم گرفته بود بیشتر گرفت.. ازگذشته م.

از نامردمان...

از پسرداییم ازپسرخاله م از همه مردا.. ازپدرم ک محبت پدرانه شو اونطور ک باید توقلبم سرازیرنکرد

ازشوهرم ک محبت و مردونگی شو ب رخ قلب چاک خورده م نکشید. 

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 

ینفرعاشق من شد ازفامیلها نه بهش زنگ زدم نه چیزی اماانقددوسم داشت که حدومرز نداره هنوزم که هنوزه دوسم داره...من این خانم و درک میکنم که نتونه فراموش کنه اماازدواج بااین مرد یعنی خریت محض 

چه حالی میده....یکی و انقدر دوست داشته باشی که بقیه بهت حسودی کنن❤😘
استارتر من بر اساس تجربم متوجه شدم پسرا یا از‌همون اول بخاطر س ک س میخانت یا عاشقت میشن و دوست دارن ...

آره 🤔انگار درست میگی

برگ پاییزی زرد و خسته ام تنهای تنها در حال سقوط🍂                         
استارتر محترم حرفای شما صد درصد درست نیست آدم ها باهم فرق دارن و چه بسا هستن کسایی که با وجود 10 سال ...

من هیچوقت منکر استثنائات نیستم

اما در این مورد نمیتونم منطقی در این وسط ببینم

http://ehda.ir/
http://www.mahak-charity.org/main/fa
خوب معلومه مردها عاشق میشن! جون و زندگی و تمام داراییشون رو هم پای عشقشون میدن. ولی جنس عشقشون با عش ...

اگه شما مردا با کسی که عاشقش هستین س... کنید 

از عشقتون کم میشه؟

برگ پاییزی زرد و خسته ام تنهای تنها در حال سقوط🍂                         
2706