2410
2553

سلام

حرفهایی که میزنم از دیدگاه یک مرد هست. اگر جاییش با معیارهاتون متناسب نبود، علتش اینه

سدنا خانم

بعضی اشتباهات، یک بار اتفاق میفته 

بعضی داشته ها، باید همیشه تو قلب بمونن و به دنیای واقعی ما وارد نشن.

خیلی از ماها بعد از ازدواج و در جریان تلاطم های زندگی، میریم سراغ اون صندوقچه ی گوشه ی قلبمون که اکسیر استراتژیک آرامشمون رو توش قرار دادیم؛ میدونی اون چیه ؟ همین لحظه های ناب با دوستانیه که ممکنه از جنس مخالفمون بوده باشن . 

هیچ کس به اندازه خودت از اشتباه بودن این تصمیمت آگاه نیست. چیزی که این وسط نمیتونم درک کنم اینه که چرا خودت رو به خریت میزنی دختر ؟ 

مگه قراره بری سر کوچه یه لباس شلوار بگیری که اگه سایزت نبود برگردی تعویضش کنی ؟!

یا مثلا فکر کردی یه تنوعیه که بعد ها باهات سازگار میشه ؟

ببین ما پسرها ( آقایون) حرفه ای ترین بازیگرایی هستیم که میتونید باهاش مواجه بشید. همچین رل عاشق پیشه ها رو در میاریم که بتونیم "تجربتون " کنیم. محاله برای یک جنس نر در روابط با دختر مسائل جنسی در میون نباشه؛ محاله. 

تو این دوران عاشق پشگیمون، خیلی خوب عیب هامون رو پنهون میکنیم؛

دختر خوب اگه یکی اومد جلوت نشست که بهت فحش داد و زدت و بردت تو خلوت، جل و پلاستو جمع کن برو پی زندگیت! 

مگه جنابعالی ور دست پدر مادرت زیادی کردی که میخوایی دستی دستی خودتو بسپاری به آتشیش ؟

تو این دوره زمونه 10 سال اختلاف سنی بالائیه، فکر 10 سال بعد از ازدواجت هستی که تو هنوز پر از شور جوونی هستی و همسرت حال و احوالی برای فرح بخشی به زندگیت نداره ؟

فکر این هستی که تو باید بچه بزرگ کنی و همسرت با این اختلاف سنی ( احتمالا) نمیتونه درکت کنه و حوصله بچه داری رو نداره؟ درسته که بهتره سن مرد از زن بیشتر باشه، ولی به اختلاف فرهنگی و سرعت تطابق پذیری خودت و این بنده خدا با تغییرات فکر کردی ؟!!!

حرف من حرفای صد من یه غاز مردم اینطرف اونطرف نیست که بگن زنه از مرده سر تره یا مرده از زنه سرتره؛ حرف من اینه که بعد شیش ماه میایی اینجا میشینی میگی " مت همدیگه رو نمیفهمیم. 

بنظر من تو دختر خوشکلی هستی، خیلی خوشکل و شیطون. فقط شور جوونیت کار دستت داده ، و این کار بدستت دادن هنوز تمام نشده و متاسفانه داره بسمت حماقت سوق پیدا میکنه. 

این تنش ها و بالا پایین ها برای همه ما اتفاق افتاده. پس مثل ی آدم عاقل بشین سر زندگیت و حماقت نکن. 

مه ی ما کشیدیم؛ واقعا سخته. عین ترک کردن اعتیاد میمونه. اما دردش انسان سازه. برات تجربه داره. پس سعی نکن تحت شرایط نامساعد فکری عمرت رو تباه کنی.

فی الجمله 

بذار خاطره ی خوب (نداشته) ازش بمونه گوشه ی قلبت که رو صندوقچه اش هم بنویس تجربه دوست داشتنی

پس فردا هر وقت از زندگی حرصت گرفت و خسته شدی، با فکر این صندوقچه خودت رو آروم کن؛ به شرطی که زیاده روی نکنی 

http://ehda.ir/
http://www.mahak-charity.org/main/fa

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

عااااالی کاملا موافقم

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و دختر و پسرم سالم وسلامت بزرگ میشمن مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
خانم "سدنا021" تاپیکتون قفل شده بود، اما نتونستم جواب ندم و نمیدونم چطور باید صداتون کنم  لطف ...

اینجا واقعا احتمال هرچیزی هست . ولی خب حرفهای استارتر ممکنه به درد یکی دیگه بخوره . کم نیستن کسانی که ازین حماقتها دارن ..

خانم "سدنا021" تاپیکتون قفل شده بود، اما نتونستم جواب ندم و نمیدونم چطور باید صداتون کنم  لطف ...

بنده خدا اینهمه زحمت کشیدی تایپ هم کردی ولی این جماعت رمان نویسن بخون و باور نکن ب قول پدرم

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏
2714

اینجا مثل یک کتاب میمونه؛ یه کتاب که لزوما تمام اونچه درش نوشته میشه نیازی نیست منطبق بر واقعیات باشه

آدم از خوندن کتابهای علمی تخیلی هم کسب تجربه و آورده داره. 

اینجا برای کسب تجربه میاییم و میان، پس خوب یا بد، درست یا غلط، اگر بتونیم سوالی و موضوعی رو جواب بدیم، ممکنه گاهی و جایی راهگشای کسی باشه. 

http://ehda.ir/
http://www.mahak-charity.org/main/fa

براوووو که کامل و واضح راهنمایی کردید

و خانومایی که همه چی رو داستان میبینید اینا واقعیتهای جامعست اینو نشون میده که ما خانوما چقدررر احساسی تصمیم میگیریم این جریان حتی اگرم یکدرصد راست باشه باید از خواب بیدارشیم که احساسات ما بر علیه ما نشه

متاسفانه دخترا در تئوری خودشون این چیزا رو میدونن ولی در مرحله عمل وقتی پای احساسات میون میاد اری میکنن خلاف عقل . 

کاش خانواده ها اینقدر به دخترهاشون عزت نفس بدن و اینقدر از محبت سیرابشون کنن که دیگه با هر دوستت دارمی خام نشن . 

استارتر یعنی مردا هیچ وقت واقعا عاشق نمیشن؟

تا حالا برای خودت پیش نیومده جونت برای یکی دربره ولی پای مسائل ج ن ...وسط نباشه و عاشق خودش باشی؟

برگ پاییزی زرد و خسته ام تنهای تنها در حال سقوط🍂                         
اینجا مثل یک کتاب میمونه؛ یه کتاب که لزوما تمام اونچه درش نوشته میشه نیازی نیست منطبق بر واقعیات باش ...

من یک نفرو دوست داشتم که ازم خیلی بزرگتر بود. تا چند وقت قبل فکر میکردم که بینمون تناسب عالی هست. مشاور هم حتی اینو میگفت اما وقتی بینمون فاصله افتاد و من دقیق تر شدم دیدم نه. به من نمیخوره. روحیاتش با من فرق داره. 

2706